Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Wayne Rooney követi Giggs-e...

Ha Wayne Rooney követi Giggs-et, és 39-42 éves koráig játszik szerintetek megdöntheti a PL rekordot (191 gólja van és 57 gól kell ahhoz hogy beállítsa )?

Figyelt kérdés

Szerintem könnyedén,idén szerez mondjuk a jelenlegi 4 góljához még 15-öt (19 gól)

Akkor marad 42 amit lőnie kell és 3 szezon alatt beállíthatja és megdöntheti közepes teljesítmény elég,mert 14-15 gólos szezonokkal 3-4-5 szezon kellhet.


2014. nov. 24. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tennék rá nagy összeget. Rooney nagyon fiatalon lett topjátékos és mostanra igencsak kiégett. Persze most is nagyon jó, de elég erős lejtmenetben van.


Az utolsó 2-3 éve Giggs-nek is felesleges volt, kb. csak a neve miatt maradhatott az United-ben, a játékhoz már nem nagyon tett hozzá, egy közepes szélső is hozott volna ennyit.


Szerintem amúgy Rooney nem fog 40 éves koráig focizni, pár év van már csak benne.

2014. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem vele van most sem a baj, MU-ban,hanem stabil 3 éve milliószor vissza kell lépnie,mert nincs meg a csapategység és sokszor kell védekeznie és sokszor irányítót játszik.

Válogatottba látszik,hogy milyen amikor csatárt játszik.

most 6 meccs 9 gól 3 gól passz

2014. nov. 25. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

6 meccsen 6 gólos idén a válogatottban, ami szép, de nem a legnevesebb ellenfelek ellen játszott: San Marino, Szlovénia, Észtország, Svájc, Norvégia, Skócia.. Svájcot leszámítva csupa hoki csapat.


Nem azt mondom, hogy rossz lenne Rooney, rugdossa a gólokat, de már közel sem olyan éles mint 5-6 éve, szerintem már túl van a csúcson.

2014. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!