Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha szeretek focizni és tudok...

Ha szeretek focizni és tudok is (mondták) hova érdemes menni edzeni? Pl: Vmi nagyobb csapathoz hogy meg nézzenek hogy mit tudok?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy vidéken lakom egy kis faluban és szeretnék focizni profi szinten is 17éves vagyok.


Erőnlétem meg van hozzá futni bírok passzolni tudok stb.


Mondanátok valami jó edzés/ahol le is szerződtetnek ha jó vagyok ?


Miskolc a leg közelebbi város


2014. nov. 25. 21:43
 1/2 anonim válasza:

Mivel fociztam egy darabig FTC és MTK, így nyugodtan alkotok véleményt a témában.

Hova ne menj soha: FTC

Hova menj: MTK

Mondom ezt mint volt fradi szurkoló és játékos.

17 éves vagy, lassan felköltözhetsz albérletbe pestre. Az egyetlen hely amit ajánlok magyar csapatok közül, az az mtk, fradihoz pedig be ne tedd a lábad, mert esélyt sem kapsz. Ha valóban jó vagy, mint mondod, ott megkapod a bizonyítási lehetőséget, senkiként is. Vidékibe semmiképp ne menj, onnan 17 évesen már nehéz előrejutni. Sok sikert.

2014. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miskolcon az én osztályomban sokan járnak. Általában DVTK. És 14 évesek
2014. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!