Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 93kg érdemes-e tömegnövelni,...

93kg érdemes-e tömegnövelni, én legalábbis szeretnék még nagyobb lenni, vagy inkább diétázzak s aztán edzek?

Figyelt kérdés

Szeretném segítségeteket kérni, hogy a ,,piacon" ami kapható melyik valamint milyen fajta fehérjét ajánlanátok?


Valamint arra még nem kaptam választ, hogy L-karnitint ( zsírégetőt ) szedhetek-e fehérje mellé?


Várom válaszaitokat, és örülnék ha tudnátok segíteni. Szép napot



2014. jan. 14. 15:52
 1/1 anonim válasza:

Nem írtad milyen magas és hány éves vagy, testalkatod milyen, így nem tudni h arányos-e. Nekem a tömegnövelés és utána diéta sorrend működik jobban. Táplálékkiegészítőkben nem tudok biztosat mondani, de szerintem L-karnitint ne a fehérje mellé szedd, hanem csak a zsírégető időszakban edzés előtt 30 perccel, vagy ahogy a dobozon fel van tüntetve. Nekem a Biotech Iso Whey ZERO-t ajánlották, nincs nagyon összehasonlítási alapom de nekem működött. Remélem azért jön valaki szakértő is :)

Ja és tömegnövelésnél is diétázol csak másképp :)

2014. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!