Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magas és vékony vagyok....

Magas és vékony vagyok. Amerikai focizhatok? 16/F

Figyelt kérdés

Kb. 192 cm magas vagyok és 75 kg, izomtömegem nem nagyon van, egy kis valami van a karomon meg a mellkasomon, de nincs látható tömeg. Tervben sincs.

Azt mondták nekem, hogy az amcsifociban széttörnének. :) Hogy az izomzat ami van, azt is tönkrevágná, meg hogy a nyilttörés várható lesz...

Nekem lenne kedvem kipróbálni a sportot, de akinek van tapasztalata, tényleg ilyen durva? Csak nem akarok meghalni, ahogy páran leirták, hogy milyen. :D

16/f



2015. febr. 3. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Látható tömeg van tervben, csak kigyúrt állat nem szeretnék lenni..
2015. febr. 3. 17:56
 2/7 TallandThin Boy ***** válasza:

Nem is leszel kigyúrt állat ne aggódj.


Ajánlom elolvasásra:


[link]


[link]

2015. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze.. Az amerikai focihoz nem muszáj 110 kilós állatnak lenni, vannak posztok amikhez vékonyabb(de azért erős), atletikusabb emberek kellenek(futó, visszahordó, irányító, rúgó, punter, special team stb.). Magyarországon a foci amúgy is amatőr, a játékosok dolgoznak és iskolába járnak, nem ölik úgy egymást mint a profik.
2015. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy széttörnének az szerintem semmit se tud az amerikai focihoz. Cornerback posztra tökéletes lennél, ha tudsz jó magasakat ugrani :)
2015. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*semmit se tud az amerikai fociról*
2015. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj le edzésre, mire ütközésre kerül sor, kb 3 hónap után, addig rád telepszik izom, aztán meg az ütközést is meg lehet szokni
2015. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki, de ha félsz, a lacrosse még bejöhet.

ott is van kontakt, csak "nem kapnak szét" annyira.

2015. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!