Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet bekerülni egy...

Hogyan lehet bekerülni egy kosárlabda csapatba? Az igaz hogy azok is bekerülhetnek akik nem tudnak még kosarazni? (többi lent)

Figyelt kérdés
szeretnék kosarazni tanulni és ha megtanultam végre akkor beszállni egy csapatba.Az egyik barátom azt mondta hogy úgy is belehet kerülni hogy nem tud valaki kosarazni.én még nem hallottam ilyenről.az érdekelne hogy hogyan is lehetne bejutni egy csapatba. 13/L

2015. febr. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Innen még semmi nem derült ki (hol szeretnél játszani, hány edzéssel egy héten stb.)

#1 Megtanulni kosarazni nem lehet, mivel még a profik is napról napra fejlödnek. Dobigálni meg lehet tanulni, de az még nem kosarazás.

#2 Honnan tudod, hogy van tehetséged rá? Persze kiróbálni ki lehet.

#3 Az nem igaz, hogy belehet kerülni, úgy, hogy nem tudsz kosarazni, szted mi alapján válogatnak, szépség alapján? Be lehet kerülni, úgy városi csapatokba, hogy még nem tudsz játszani, de a legalsó szintre

#4 Menj iskolákba és ott kérdezösködj az edzésekröl, lehet van a tiedbe is, és ha már úgy gondolod, hogy megy jól, akkor elmehetsz a városi csapathoz, ha van rá lehetöséged.

Sok sikert...ha van még van kérdésed, szívesen válaszolok. 16/F

2015. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet úgy bekerülni,hogy még nem tudsz kosarazni. Én is úgy kezdtem ,hogy először még az 1-2 évvel fiatalabbak edzettem és kb 1 év múlva átkerültem a saját korosztályomba és fel sem tünik,hogy mikor kezdtem a többiekhez képest. 13/L
2015. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valahol mindeninek el kell kezdeni a kosarazást és bármilyen másik sportot is ;)


attól függ, hogy milyen csapatba szeretnél bekerülni


nalunk egyesuletek vannak ( pl.: tigrisik és a delfinek :d , ezek nem valósak :D )


és a tigrisek a nagyon jó játékosokat veszik be, viszont, mi a delfinek olyanokat is, akikkel kell foglalkozni és nem rakunk ki valakit, mert 'túl vékony' , de közben lehet tök erőszakos és kitépi a kezedből a labdát :D


szóval attól függ, hogy hova szeretnél bekerülni, mert egy profi csapat logikusan nem fog bevenni és mivel még nem kosraztál ezért a szabályokat is el kéne magyarazni, és azt is, hogy mikor hogy álltok fel, ki fut be, amit a többiek már tudnak


ha kérdésed lenne nyugodtan irj :)


15/L

2015. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Belehet,én is 6 éve úgy kerültem be a kosárcsapatunkba. Körbe kérdezel a sulidban és elmész az edzésekre, és ha jó neked akkor elkezdesz járni rendszeresen. És ha eljársz edzésekre akkor a te korosztályodba föl visznek
2021. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!