Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek ki kedven focistátok...

Nektek ki kedven focistátok és miért? Nekem Neymar a gyorsasága, ügyesége és cseli nagyon jók.

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
CR egyertelmuen. technikas jatekos, nagyon jo allokepesseg, konnyen feltalalja magat minden helyzetben.
2015. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

CR technikás?? Hát ezen jót röhögtem... :DD Az az ember egy kiválóan felépített gép. Csakis a fizikuma, a szorgalma és a lövőtechnikája emeli a többi játékos fölé. Mondjuk Messi fölé sosem fog nőni :DD Messi egyszerűen jobb. Az az elegancia, ami benne van a többiek fölé emeli, ahogy cselez, amilyen zsugákat kioszt a csapattársainak, ahogy szervezi a játékot, ahogy lát a pályán, és ahogy befejezi a helyzeteit, az utánozhatatlan és megismételhetetlen.


Egyébként az én kedvencem Neymar és Rakitic. Neymar azért mert imádom ahogy cselez, megvan benne az a kis brazilos pimaszság és vagányság... Rakitic pedig egy igazi kis hajtós játékos, aki a szívét-lelkét kiteszi a csapatért, és kiváló labdákat osztogat.

2015. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem:Neymar mert pazar cselei vannak,néha rögtönöz.Torres csak úgy magában szeretem :D
2015. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Suarez.

Technikás, jó csapatjátékos, nagyot küzd a pályán minden meccsen.

2015. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem igaz, hogy nem Messi a kedvencem hanem Hazard, de nem véletlenül az argentin nem hivatalosan a világ legjobbja (a januári aranylabda kicsit belerondított az összképbe). Érdemes megnézni a City elleni játékát:

https://www.youtube.com/watch?v=grEX82dziM0

Gyakorlatilag a védekező középpályás poszttól felfele bárhol klasszis teljesítményt nyújt. Rajta kívül talán csak Hazard és Rooney az aki ilyen komplett játékos (presszionál, osztogat, gólt lő) csak ők nem olyan szinten.

2015. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Neymar mert nagyon jól focizik és nagyon helyes! Neymar <3
2015. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neymar:D:3 Nagyon jól cselez és eléggé tehetséges:) (a többiek is azok:D)
2015. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem Rooney a kedvencem, azért mert ő nem a szépfiú meg a popsztár karakter, sőt egy kifejezetten csúnya, ám legendás játékos, a Manchester United élő és aktív legendája már 30 éves kora előtt. És ahogy a néhánnyal fentebb lévő kommentelő is írta, egy rendkívül összetett játékos, aki meccseket tud eldönteni, és számtalan parádés és szemkápráztató gólja van.


A legjobb pedig szerintem nincsen, formák szerint változik, továbbá mi számít a legjobbnak? Mert lehet mondani a sikerességet, de szerintem inkább vegyük a tehetséget, de úgy pedig nehéz dönteni, mert nem lehet szerintem azt mondani, azért mert Messi sikeresebb, az egyébként is sikeresebb és nagyrészt jobb kerettel rendelkező Barcelonával mint Rooney a Man Utd-vel. Szerintem ha a legjobbat keressük érdemes megemlíteni Rooney, Messi, Suárez, Hazard vagy Robben nevét is, mert bármelyikük érdemes erre a címre. És még csak a jelenleg sikeres és köztük is a legalapabbakat mondtam. C. Ronaldo szerintem sem a legjobb, ő mindenképp egy szinttel lejjebb van náluk. És nem a gólok számítanak, hanem a mutatott játék.

2015. ápr. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és Rooneyról nem írtam, hogy imádom, hogy nem a popsztár, szépfiú, sőt inkább egy csúnya és agresszív, olyan igazi "rosszfiú".


És természetesen az is belejátszik, hogy Manchester United szurkoló vagyok.

2015. ápr. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát nekem nem ezek a kis mai csicskák az biztos, akiket én szerettem ők már kiöregedtek, ők még értek is valamit, ezek a mostaniak többsége egy senki, aki meg tud, az meg nagyon nagyra van magától. Egyszerűen ma már nincs olyan jó játékos aki szerény is mellette.
2015. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!