Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van mindenki úgy hasraes...

Miért van mindenki úgy hasraesve a "nagy" brazil Ronaldótól?

Figyelt kérdés
"A Fenomén", a legnagyobb meg minden ilyesmi, hát én láttam focizni jópár évig sajnos, a legnagyobb potyaleső volt, mégis itthon úgy beszélnek róla, mintha a legjobb focista lenne a világon. Messi, Cristiano Ronaldo, Zidane, Kaká nyomába sem érhet, a német válogatottba pedig be sem fért volna nálam (Klose, Müller, Götze)... divatfocista volt, mert egy egy vb-döntőn lőtt hatalmas szerencsével (és Kahn balszerencséjével) két gólt, de ennyi.

2015. márc. 7. 17:16
1 2
 1/17 sacsa ***** válasza:
Talán azért vannak "hasra esve" tőle mert a világ egyik legjobb csatára volt.Az meg,h Klosehoz meg Müllerekhez hasonlítod kicsit sem röhejes.....
2015. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
83%
Mit ne mondjak egy jó nagy barom vagy...jó focista Messi,C.Ronaldo,Klose,Müller,Götze de soha nem lesznek olyan jók mint a Fenomén ! Akkoriban csak Luis Figo,Zidane és Ronaldinho vetekedhettek vele !
2015. márc. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Persze nagy potyaleső volt xD

https://www.youtube.com/watch?v=m8bZhNBQktQ

El sem tudom képzelni, mi lett volna, ha nincs az a térdsérülése. Zidane-al és Kaká-val összehasonlítani meg hülyeség, hiszen ők középpályások.

2015. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A nagy Fenomén háháhááhhá :D egy nagy balf..sz volt, ki nem állhattam, Zidane, Figo, ROnaldinho nyomába sem ért :DDDDD


Müller hamarosan lehagyja a nagy fenoménodat a vb-ken, ha nincs a ronaldo mellett egy jó brazil csapat, semmit nem tudott volna felmutatni. :D egy vicc az egész rajongótábora

2015. márc. 8. 12:13
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, középpályások, de mivel focisták mindannyian, ezért kicsit van közös nevezőjük...


Ilyen alapon az Aranylabda-szavazás is értelmetlen. (Mióta összevonták a FIFA év játékosával, valóban kezd azzá válni.)

2015. márc. 8. 12:16
 6/17 sacsa ***** válasza:
Te valami ütős anyagot szívhatsz haver!Aki ért a focihoz az elismeri amit leírtunk.De te biztos jobban tudod,meg persze jobban is focizol mint ő...
2015. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
annyira bírom ezt :D csak az kritizálhat, aki jobban focizik? akkor te nem kritizálhatsz senkit, mert senkinél sem vagy jobb:D igen, jól focizok, nálad jobban, ennél a ronaldo meg sosem lesz se cr, se messi, se müller szintjén...
2015. márc. 8. 16:39
 8/17 sacsa ***** válasza:
Igazad van Mester! :D Elnézést,h megszólaltam
2015. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi Mestör :D
2015. márc. 8. 17:25
 10/17 anonim válasza:

Tudod, miért nem lehet téged komolyan venni?:)

Mert ahelyett, hogy egy sima véleményt alkotnál, elkezdesz pocskondiázni itt az egyik válaszodban. Egy ilyen focistát ilyen jelzővel illetni... Kb. mindenki kiröhögne téged, ha ezzel előjönél. Erre mi szükség? Nehéz tisztelni, vagy mi? Nekem ebből az jött le, hogy irigy rá, a sikereire.

Szerencsére nálad szakavatottabbak, és a nagy focisták kb. mind elismerően és tisztelettel beszélnek róla.

Gondolom, ha személyesen megoszthatnád vele a véleményedet, nem lennél ilyen bátor a szavakkal...

2015. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!