Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van mindenki úgy hasraes...

Miért van mindenki úgy hasraesve a "nagy" brazil Ronaldótól?

Figyelt kérdés
"A Fenomén", a legnagyobb meg minden ilyesmi, hát én láttam focizni jópár évig sajnos, a legnagyobb potyaleső volt, mégis itthon úgy beszélnek róla, mintha a legjobb focista lenne a világon. Messi, Cristiano Ronaldo, Zidane, Kaká nyomába sem érhet, a német válogatottba pedig be sem fért volna nálam (Klose, Müller, Götze)... divatfocista volt, mert egy egy vb-döntőn lőtt hatalmas szerencsével (és Kahn balszerencséjével) két gólt, de ennyi.

2015. márc. 7. 17:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
Egyébként a videót megnézted?
2015. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Meg, abban a videóban tényleg nem olyan volt, mint amilyennek leírtam. De az általam látott meccseiben messze nem ezt a szintet hozta. Irigy meg inkább vagyok Götzére, Klosére, Zidane-ra, mint Ronaldócskára. :D
2015. márc. 9. 18:59
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért lett ellenszenves, mert 2002-ben mindenki istenítette, mikor közel sem volt olyan jó, csak egy jó csapat tagja volt... Klose százszor jobb volt nála (hála istennek már helyreállt a rend a vb-gólok tekintetében).
2015. márc. 9. 19:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Talán akkor Klose,Müller,Götze egy sz*r csapat tagja? Van egy jó Müller és Neuer, Özil, Kroos, Schweinsteiger az xar? Azért egy csoda csatár sem képes csodát csinálni egy rossz csapatban. Azért előbb gondold át mit írsz! És igen a Fenomén az egyik legjobb focista volt.
2015. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a Fenomén XD deidegesítő... nagyon menők vagytok :D
2015. márc. 13. 23:09
 16/17 alaptomos válasza:
Te vagy nagyon menő ... Götze az még egy focista xd Müllerről meg ne is beszéljünk :D egyik sem ér egyénileg Ronaldo .. Nem mondom h a német csapat rossz , de ott nincsenek olyan nagyon kiemelkedő , jó játékosok ... ott a csapat jó magában :) De a fenomén nyomába így sem érhet sok játékos ...
2015. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Götze a Bayernben húzóember, és lőtt vb-döntőn már gólt:D Müller meg hamarosan lehagyja a ronaldócskát:D, talán Klosét is...


igen, a német csapat így egyben nagyon jó

2015. márc. 15. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!