Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kezilabdazok és korosztalyomho...

Kokuszlevi kérdése:

Kezilabdazok és korosztalyomhoz képest gyengének érzem magam fizikálisan, persze az edzőm azt mondja hogy itthon saját sulyommal erősítsek de nem tudok úgy koncentrálni mivel itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Kondi kilove edzőm nem engedi,fehérje megoldás lehet? Futni járok azzal nincs baj csak minimum 10-20kiloval könnyebb,gyengébb vagyok... Igazából a fehérje dologra gondoltam szerintetek?
2015. ápr. 14. 20:25
 1/2 anonim válasza:
A fehérje önmagában nem megoldás, szükséges ugyan ahhoz, hogy fejlődjön az izomzat, de ha egy izmot/izomcsoportot nem edzel akkor nem fog erősödni. Ha a karod, illetve felső tested izomzatával vagy elégedetlen akkor azokat kell edzened, hogy erősödjenek.
2015. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A táplálkozás rengeteget számít (tapasztalat), amellett, hogy kiegészítőket használsz, figyelj arra is, hogy rendesen egyél:)
2015. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!