Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok, ki nyeri a...

Mit gondoltok, ki nyeri a 2015-ös NBA-t?

Figyelt kérdés
Illetve ki lesz a döntöbe, szerintetek?

2015. máj. 8. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Remélem a Golden State. Nem vagyok a rajongójuk, de idén tényleg olyan jók voltak, hogy megérdemelnék. Elég jó is az esélyük rá. Egy bomba formában lévő csapat, jó edzővel, jó játékosokkal. Most a Memphis-szel viaskodnak, szerintem őket megverik, max. még egy meccset behúznak a grízlik. Aztán szerintem a Houstonnal fognak találkozni, így hogy Chris Paul lesérült a LAC-nél.

Másik oldalt a Cavs-nak lenne a legjobb esélye, ha Love nem sérült volna le úgy hogy műteni kellett. Így az egyik legjobb alapemberük nélkül Irvingnek és Jamesnek sokat kell dolgoznia, hogy nyerjenek, de nem lehetetlen. Idén jobbak a Bulls-nál, ez elég jól látszik. Két alapember nélkül verte meg őket egy jól dobó bulls 4 ponttal. Most meg rájuk vert a Cavs több mint 20 pontot. A harmadik meccsre meg már visszatér elvileg J.R. Smith úgy hogy lesz egy biztos hátvédjük is, szerintem a bulls-t behúzzák. Aztán jó eséllyel az Atlanta-val fognak összekerülni. Igaz, hogy a Wizards jó idén, de az Atlanta általában jobb. Az Atlanta egyetlen baja az ingadozó teljesítményük. Ha éppen jó napjuk van, akkor gond nélkül elverik akár a Wizard-ot, akár a Cavs-t. Viszont ha nem... a keleti főcsoportban kvázi ez a kérdés, hogy az Hawks-nak milyen napja van. Szerintem ennyin múlik csak a bajnoki címük is.

Szóval én Golden State - Cleveland, vagy Golden State - Atlanta döntőre számítok. Reméljük Curry-ék bírni fogják szusszal.

2015. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! A Chicago Cleveland első meccen a Bulls 7 ponttal győzött a másodikon pedig csak 15-el a Cavs.


De szerintem nyugaton a Golden State nagy nehezen de behúzza a Memphis elleni párharcot, és a másik meccsen ha a LAC-nál nem sérült volna le Paul és nem 6-7 embernek kéne végigjátszania minden meccset, akkor ők, de így a Rockets jut tovább szerintem. A konferencia döntőben viszont nehéz megjósolni ki nyer.


Keleten szerintem (sajnos) az Atlanta legyűri 7 meccsen a Washingtont, és a Cavs-Bullson (így, hogy Love nincs, Shumpert játéka is kérdéses a 3. mecscen) remélem végre a Chicago legyűri Jameséket. Ott pedig a Bulls hozni fogja a konferencia döntőt.

Szerintem tehát a döntő: Golden State (vagy Houston)-Chicago (vagy(remélem, hogy nem)a Cavs)

Hajrá Bulls!!!

2015. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első meccset illetően igazad van, a második meccsen a cavs kezdő 5-öse több mint 20 pont különbségnél ült le, azt hozta fel a két kispad az utolsó 2 percben 15-re, így értettem a 20 pontot.

Én se vagyok cavs rajongó. James képét egyenesen rühellem, viszont Irving-t nagyon ügyes játékosnak tartom. Ő miatta szorítok egy kicsit nekik is. Meg Love lett volna a másik, aki már megérdemelne egy trófeát.

2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


Elsö! "Az Atlanta egyetlen baja az ingadozó teljesítményük"

Sztem ez minden csapattal igy van, legalábbis ez látszik rajtuk. Látod a Bulls is megverte a Cavs-t. :) :D


Második! Èn is arra számitok, ahogy te írtad. Ha a Bulls oda rakja magát, akkor sztem sima ügy megverni öket, Cavs-be 2-3 jó játékos van(ami nagyon jó), a Bulls viszont idén nagyon felerösödött (minden téren jók). Remélem ma este ök nyernek, és menetelni fognak a döntöig.

Igazából én már régóta várom, hogy bekerüljenek a döntöbe.

Hajrá Bulls!!! :)

2015. máj. 8. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából majdnem mindegy ki jut tovább keleten. A Warriors pontzáporával nem sokan tudtak még mit kezdeni idén...
2015. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húú....Láttátok a tegnap esti meccset? Bulls-Cavs. D Rose mekkora triplát dobott az utsó másodpercben. Igy 2-1 az állás.
2015. máj. 9. 07:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen nagyon jó meccs volt a végén az a hármas... hú még most sem hiszem el, hogy bedobta Rose.

Remélem a következő hazait is nyeri a Bulls!

Hajrá Chicago!!!

2015. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Keleten továbbra is a Atlanta, vagy Cavs várható. Az Atlanta ingadozó teljesítménye nem mondható el minden csapatra úgy ahogy értettem. Jó példa volt a Bulls - Cavs sorozat. Egy egészen jó kis Bulls láthattunk idén, ahol közel sem volt akkora teljesítmény ingadozás, mint a Cavs-nél (most ebben a párharcban), még is nehéz dolguk volt, bele is tört a bicskájuk, mint ahogy az várható volt. Rose és Butler nagyon jók voltak.

Vagy például a Milwaukee is egy jó csapat szerintem, de hiába lennének stabilan jók, akkor se nyernének bajnokságot, mert ahhoz egyszerűen kevesek. És itt jön vissza az Atlanta. Az Hawks-ban megvan minden a bajnokság megnyeréséhez, ha ők stabilan tudnának végignyomni egy playoff-ot nem állítaná meg őket senki. Nagyon jó kis alakulat, szerintem mindenben erősek. Így értettem, amit értettem.


A Golden State viszont megverhető csapat, akkor is ha jó formában van náluk nem az ingadozás a kérdés. A Golden State egy "támadócsapat". A támadócsapat az a fajta, amelyik úgy tud meccset nyerni, hogy szétlövi az ellenfelet. Minden probléma nélkül lehet nekik 90-100 pontot is dobni (akár egy egyszerű csapatnak is), de akkor ők 110-et fognak. Ezért van az, hogy vért izzadnak, ha egy egészséges OKC-vel találkoznak, ami szintén egy támadócsapat és ebben a műfajban jobb, mint a Golden State. Idén is jó példa volt Durant december-januári környéki visszatérésekor, amikor Golden State dobott fergeteges 115 pontot 4 negyed alatt, de az OKC meg bevágott nekik 127-et, pedig mind a két csapat jó formában volt. Ezeknek a támadócsapatoknak a halála egy stabil, védekezésben erős gárda, akiknek nem tudnak berakni 80-90-en pontnál többet. Védekezésben erős például szerintem a Memphis, vagy a Spurs, esetleg az Atlanta. A támadócsapatok, ha nem tudnak 100 pont fölött dobni, akkor jó eséllyel kikapnak, mert a másik berak nekik 90-100-at gond nélkül. A Memphisnek, ha toppon van, nagyon nehéz akár 80 pontot is dobni. Tehát a Golden State jövője attól függ, hogy képes lesz-e minden párharcban 4 olyan meccset kifogni, amikor az ellenfél védekezése alábbhagy. Az idei év azt mutatta, hogy igen. Ezért tartom őket esélyesnek idén. És ha Atlanta nem vergődne ennyire, akkor azt mondanám, hogy nem fog tudni nekik a Golden State 100 pontot dobni 4 meccsen át.


Na de nem szaladok ennyire előre, várjuk ki a főcsoport döntőket. Megnéznék egy Warriors - Clippers-t.

2015. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!