Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért áll a foci mindenek...

Miért áll a foci mindenek felett? Kampányolunk ellene?

Figyelt kérdés

Most éppen Veszprémi kézi fiúk lettek Európa 2. csapat.

A győri lányok is voltak már.

Egyéb sikersportágakról ne is beszéljünk.


Múltkor arról beszéltek, hogy a Székesfehérvár légiósainak Budapesten bérelnek lakást,onnan egy kocsi viszi őket minden nap Fehérvárra edzeni,napközben panzióban pihennek vagy hol és visszaviszik őket.

A Veszprémiek a városban laknak.

irritáló, hogy a focisok hátsója ki van nyalva,nagyképű az egész focitársadalom és semmit sem érnek el.

Olyan sportoktól és sportolóktól veszik el pénzt akik komoly eredményeket érnek el és adják a semmire kellőknek.


Nem akar végre valaki egy foci ellene kampányt indítani?

Legalább annyit tenni valamelyik közösségi oldalon, hogy összehasonlítani a focit más sportokkal az eredmények tükrében.

Tiltakozni a sok eredménytelen támogatások miatt.

Nem tisztességes más sportokkal szemben.



2015. jún. 5. 12:15
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mi a fontosabb? Az eredményesség, a népszerűség, vagy az, hogy hányan űzik az adott sportot? Eredményességben a béka segge alatt van a foci. De a népszerűsége is a legnagyobb az országban (a népszerűség nem csak az, hogy hányan mennek ki egy meccsre), az igazolt játékosok száma is a legtöbb, és igazolás nélkül, pusztán hobbiból is ezt űzik a legtöbben. Az persze igaz, hogy a támogatások elosztása nem megfelelő, mivel nem azt támogatják, aki sportolna, hanem csak a magasabbnak nevezett osztályokat.
2015. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ezt űzik a legtöbben a szabadidejükben.

Mert nem kell hozzá tudás!

A kosárlabdához,kézihez szükség van némi tudásra ahhoz, hogy tudd élvezni. A sose rúgott még labdába a focit az is tudja élvezni.

Próbált meg ezt a strandon kézi vagy röplabdával.

Sok a néző? az a pár száz meg akik verekedni szeret,

Gyanítom van olyan kézi meccs ahova csak azért nem egy el sok ezer ember,mert nem fér be a teli csarnokba !!

2015. jún. 5. 13:46
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Mert nem kell hozzá tudás! "


Ugye te magad még semmilyen szinten nem fociztál, még a grundon sem, ami messze áll a valódi focitól?


"A kosárlabdához,kézihez szükség van némi tudásra ahhoz, hogy tudd élvezni."


Persze. Annyi tudás mindenképp kell, hogy beletalálj az adott célba. Kb ennyi kell a focinál is.


"A sose rúgott még labdába a focit az is tudja élvezni. "


Igen, Magyarországon mind a 10 millió ember nagyon ért a focihoz... Csak épp művelni nem tudja.


"Próbált meg ezt a strandon kézi vagy röplabdával. "


Dobálni kell a labdát és kész. Mint ahogy a fociban bele kell rúgni egyet. Ebből a szempontból a foci még nehezebb is, az embernek általában jobb a kézügyessége.


"Sok a néző? az a pár száz meg akik verekedni szeret,"


Mikor néztél utoljára meccset? Milyen szinten?


"Gyanítom van olyan kézi meccs ahova csak azért nem egy el sok ezer ember,mert nem fér be a teli csarnokba !!"


Mondjuk a párszáz fős csarnokba tényleg nem sokan férnek be.

2015. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A labdarugáshoz szerintem is kell tudás, de kétségtelenül a legegyszerűbb szabályrendszer szerint működő labdajáték. Másrészt a futbalista aki köpköd, vakargatja a "nadrágját", túrja az orrát stb...

Vízipóló meccsen nem látni ilyet.

Ezzel együtt tudomásul kell venni, hogy az élsport ma már inkább üzlet. Az a befektetés térül meg a legjobban, amit a legtöbben ismernek és szeretnek. Ez a mi esetünkben nem eredményfüggő. Sajnos. A labdarugás szép és látványos sport, én nagyon szeretem. Azt viszont sajnálom, hogy más sikersportágaink ennyire el vannak hanyagolva!

2015. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Nem a labdarúgás ellen vagyok.

Az szánalmas és vérlázító ami nálunk megy a foci körül.

Egyszerűen undorító.

A semmire kapnak ki tudja hány száz milliót és nincs eredménye. Vajon hány világbajnokunk lehetne ennyi pénzből?

Minek erőltetni ami nem megy?

Bárhol is találkoztam focisokkal vagy láttam őket azért érződik rajtuk hogy ők többre tartják magukat mert ők FOCISTÁK !

A grundfoci könnyebb, mint a gundkosár maradjunk ennyiben.

Hogy profi szinten kell hozzá tudás azt nem kétlem csak a magyarok még nincsenek ott !


Még én is tudtam élvezni az iskolában ! Pedig nem szakadtam meg érte.

2015. jún. 10. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a legnépszerűbb sportág. Kanadában pl. merőben más a helyzet.
2015. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a foci a legnépszerűbb sport. Most komolyan ez annyira fáj neked hogy kampányt akarsz indítani? Bohóc vagy..


Hiába nagyon sikeres a Veszprém meg a Győr, a kézilabdára magyar és világszinten is magasról sz..rnak az emberek. Pár ezren kimennek a meccsekre oszt ennyi, de még a BL-döntőnek sincs túl komoly hírértéke, erről elég annyit mondani hogy vasárnap délután rendezik.


A futballistáknak azért van kinyalva a s..gge mert van fizető réteg aki megveszi a mezeket, kimegy a meccsekre, a cégek tolják bele a pénzt. Majd ha a kézilabda 1-2 ezernél több embert érdekel akkor a Veszprémnek is lesz pénze ilyenekre.

2015. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezt én sem értettem soha. Kia szart érdekel ?Sokkal jobb sportok vannak
2015. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!