Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik? Mindenek előtt...

Létezik? Mindenek előtt ahelyesírásomért elnézést kérek dixleksziámvan.

Figyelt kérdés
Nos van egy osztálytársam. Egész állónap játszik ül a gépelőtt zabál stb. Nincselhízva egész izmostestevan de sosejárt edzőteremben és mindig mondja hogy a kondi az látszat stb a minap lehívtam hogy akkor mutassameg hogy mit tud. Én nem hittem el hogy a 80 kilóba teljesen szabályosan franciaruddal belehúzott egyébként 40es karjavan nem tul nagy. és jöttek sorba a "tesztek" mindengépen a maximális sullyal csinálta szabályosan. Stb állítása szerint néha dolgozik egyéként jótanuló. Egy 19 cm-s 90 kg 17 éves srácrólvanszó én nemhiszek neki vagy legalább is kételkedem

2014. dec. 30. 14:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
190cm a magassága elnézést!
2014. dec. 30. 14:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégis edzik, munka nélkül nincs izom.
2014. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát nemtudom én csak azthallottam róla hogy nagyon nagy kocka
2014. dec. 30. 15:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem edzhet?

Ha szabályosan csinált mindent, akkor biztos van edzés múltja, jóskapista aki lemegy terembe nem tudja mit hogyan kell szabályosan. Miért ne létezne amúgy?

40es kar nem túl nagy? wat?

2014. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bicepszhajlítás 80 kilóval?
2014. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bicesz állva franciarúddal olyan merevenállt ott mint valami oszlop
2014. dec. 30. 17:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyesmi, nekem is volt egy kollégám aki nem edzett, egyszer megnézte mennyit tud kinyomni, 160-at tudott. Persze akár le is tagadhatja valaki az edzést (elég nyomi dolog egyébként ha ezt csinálja valaki), de vele kapcsolatban úgy tűnt, hogy nincs okom a kételkedésre.

Mindemellett alapvetően hiszem ha látom, ugye.

Azért a kondi az látszat részhez hozzáfűzném, hogy ha így gondolja, kérjen egy pofont akár "csak" teszemazt egy Bohos Kornéltól, aztán meglátjuk hogyan változik a vélemény.

De ha úgy gondolja hogy nagyon erős, akkor kérhet Savickastól is.

2014. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Én is edzettem, amellett, hogy nagy kocka voltam, de most már inkább csak az edzés megy. Egyébként az is lehet, hogy szimplán ilyen a srác genetikája.
2014. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megkérdeztem már azért mégis h biztos soha nem kondizott-e nem "csak" mmazott 4évet lehet ebből fakad az erő nem tudom de az bizros h van benne "anyag"
2014. dec. 30. 17:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Anyag alatt remélem nem doppingra gondolsz.

Ha mmazott jóhogy kiröhögi a kis súlyokat. Azokkal én nem kötekednék. Ha azt mondja punci vagyok, akkor már vágom is le a pücörőmet, és növesztem a puncit. :D

2014. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!