Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bayern, a Dortmund és a...

A Bayern, a Dortmund és a Leverkusen a kedvenc csapataim. Igazából az összes német csapatot szeretem, drukkolok nekik, majdnem mindtől van valami relikviám. Divatdrukker vagyok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem divatdrukker, de érdekes, hogy ősi riválisok a kedvenceid. Olyan, mintha egyszerre lenne a kedvenced a Fradi és az Újpest, Real és a Barca, Celtic és a Rangers stb-stb...
2015. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
Hát te egy ku.vA nagy divatrukker vagy a bvb-nek nincs szüksége ilyenekre, de amúgy ember akkor mond azt hogy bundesliga fan vagy!
2015. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És kinek szurkolsz egy Bayern-Dortmund meccsen?


Egyébként a te dolgot, annak szurkolsz akinek akarsz..

2015. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez úgy alakulhatott ki bennem hogy Édesapám mindig is nagy BVB drukker volt (a Bayern pedig gyerekkori kedvenc csapatom) és ez így rámragadt.

Kösz a válaszokat!

2015. júl. 28. 17:36
 5/11 anonim válasza:
Szereted a nemet focit ennyi az egesz...Miert ne lehetne szimpatikus valakinek tobb csapat is kedves BvB drukker?!:)
2015. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Na ezért röhej az egész: tegyük fel azt mondom hogy, én mu, chelsea, mcity, pool, arsenal, spurs szurkoló vagyok ja és még shouthampton na meg sheffild is! Na most az ilyen embert komolyan lehet venni?
2015. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönjük hogy részt vettetek ebben a "tesztben" :)

Hamarosan megjelenik (ha megjelenik) egy cikkünk a helyi sportújságban, kiváncsiak voltunk ki hogyan áll hozzá egy ilyen kérdéshez.

2015. júl. 30. 01:22
 8/11 anonim válasza:
Hajrá bayern !!!!!!
2015. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hajrá Fradi!!!
2016. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neten megjelent a cikk? Nem linkeled be? :D Érdekelne :). Tudom már nem aktuális, de érdekes téma, én is válaszolok:


Szerintem nem vagy divatdrukker, divatdrukker az, aki vagy konkrétan divatozási szándékból szurkol egy csapatnak, pld. a Real szurkolók szerintem majdnem mind divatdrukkerek, vagy az, aki mindig az aktuális divathullámokat meglovagolva szurkol egy csapatnak. Igazából, mivel nincs olyan sok topcsapat, ezért én lehet meglepő, de még ezt mondanám ritkább esetnek a divatszurkolásra, de mondjuk jó példa rá, ha valaki mindig az aktuális Bl győztesnek kezd el szurkolni, vagy ha már Dortmund, akkor a BL döntőnél felkapja őket, aztán pld a tavalyi szezon után teljesen elpártol tőlük. Realtól elpártol, ha megveri a Schalke, majd Schalkézni kezd, hogy ő mennyire szereti, meg ilyenek. A klubot nem a filozófiája miatt szereti, és így állandó a szeretete (bár ezt szerintem sokan túltolják, mert egy klub változhat, jó sose szabad elfelejteni a múltat, de én pld. a Unitednek nagy szurkolója vagyok, de a mostani állapotot nem igazán pártolom, ha a múlt is ilyen lett volna, tuti nem lennék United szurker - és nem az eredmények miatt, egyszerűen jelenleg elveszni látom a filozófiát, amiért ezt a csapatot megszerettem), hanem mindig a legjobb, legsikeresebb, legjobb formába lévő, legjobban összeállt csapatok mellé áll, igazából ez ilyen kicsit sunyi, besúgó, hűtlen magatartás, mindig ahhoz a hatalomhoz dörgölődik, mondjuk az élet más területén, ami épp erősebb, a bandáját is képes beköpni a zsaruknak, csak mert ők épp jobb ajánlatot adtak, az ilyen alakokat mindenki utálja, és nem mondom, hogy jogtalanul.


Szóval ez nem tartozik a divatdrukker kategóriába, ebbe egyedül az ellentmondások zavaróak, de ez nem azt jelenti, hogy te bárkinek is divatból szurkolnál. Egyszerűen te német foci fan vagy, és a nagy német csapatokat szereted, szimpatikusak neked, és egyik csapat iránt se vagy elkötelezett, ami amúgy a tévé mögül nekem annyira nem is meglepő, meglepőbb amikor sokan eljátsszák, hogy mennyire elkötelezettek, de soha, semmi kapcsolatuk nem volt a klubjukkal és annak szurkolóival. Tehát épp ezért, mindegyiket tudod szeretni, csodálni és ez jó és köze nincs a divathoz. Egyébként legalább a nemzetközi porondon tudsz szurkolni a német csapatoknak, úgyhogy itt nem vagy ilyen zavarba ejtő szituációba. Én a Man Utd mellett, még a Dortmundot szeretem nagyon, de még vannak csapatok amiket szeretek. Szerintem ezzel semmi gond nincs, a tévé előtt ülve, az internetet olvasva, az embernek több klub lehet egyszerre szimpatikus, mondjuk riválisok annyira nálam nincsenek, mert ők épp azért azok általában mert eltérőek, így valamelyik felé úgy is elkezd az ember hajlani és a másikkal meg kevésbé azonosulni. Ha valamelyik szurkolótábor elkötelezett ultrája lennék, és mondjuk az adott helyen, vagy ahhoz közel születtem volna, akkor biztos nem lennék több csapat szurkolója egyszerre, mert akkor a napjaimat, de főleg a hétvégéimet, ez töltené ki. De így, hogy a focit, nem identitásszerűen fogyasztom, hanem szórakozásként, mint mondjuk a zenéket, filmeket, így természetes, hogy van ami jobban tetszik, van ami kevésbé, játékba, filozófiába, játékosállományba és akármi másba.

2016. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!