Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bayern, a Dortmund és a...

A Bayern, a Dortmund és a Leverkusen a kedvenc csapataim. Igazából az összes német csapatot szeretem, drukkolok nekik, majdnem mindtől van valami relikviám. Divatdrukker vagyok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a Dortmund - Manchester United szurkolásomat, azért is hoztam fel, hogy mondjam, hogy nálam is jelen lehet ez a zavarba ejtő szitu, hogy most akkor kinek szurkoljak, amikor találkoznak... de még egy másik csapat ellen is, akit szeretek, valamelyikük, vagy mondjuk egy másik olyan csapat akit szintén szeretek, elég h*lyén jöhet ki... de alapvetően nincs ezzel gond, mert a szeretett csapataim, meg a többi, mert szinte én az összesről alkotok véleményt, amint kicsit megismertem, közt nincs igazán zavar a fejembe, mert fan pozícióba ott nem vagyok, annyi, hogy számomra két szimpi csapat játszik, és kész. A két tényleg a többitől kiemelkedő, kedvencnek mondható csapatom közt lehetne tényleg zavaros a szitu, de azért ez a meccs ritkán jön össze. Akkor meg élvezem a játékot, és annak a győzelmét pártolom, aki úgy érzem az eddigiek, és az adott meccsen nyújtott teljesítmény szerint és a jelenlegi tevékenykedései alapján, inkább megérdemli a győzelmet.
2016. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!