Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az eggyik ost. Társam nem...

Az eggyik ost. Társam nem hiszi el hogy milyen jól védek hogy bizonyítsam be neki?

Figyelt kérdés
6. -os vok és félek a 7tedikesek lövéseik től de elég alacsony vok éss elég vékony.
2008. szept. 5. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy jöjjön el egyszer megnézni mikor a haverokkal játszotok. Egyébként nyelvtant is tanítanak a suliban?
2008. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Original SoundTrack társad? :s
2008. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%
hát ha beszeretnéd bizonyítani szerintem is hívd ki egy mecsre ahol a haverokkal játszotok. vagy esetleg ha a nagyobbak ellen játszotok állj be te is védeni és legyél bátor. egyébként eggyet értek az elöttem szólóval.. legközelebb ha egy kérdést teszel fel legalább a helyesírásra oda figyelhetnél..:s
2008. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Én nem értem miről van szó.

Magyarra lefordítja nekem valaki? Sajnos csak angolból van nyelvvizsgám :D

2008. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Bagoly mondja verébnek, ugye Hármaska???
2008. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan jó kapus vagy miért félsz az idősebbek lövéseitől?Én úgy tanultam meg védeni anno hogy 4-5 évvel idősebbekkel játszottam és mindig a legkisebbet tették a kapuba.Nem is félek!:D Állj be bátran!

Amúgy ha bizonyítani akarsz vagy elhívod hogy nézzen meg vagy mond neki hogy rugdosson ő neked!

2008. szept. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom veled is az van, mint sok emberrel, hogy magába, vagy egy közeli haverral jól véd, de élesben már nem tud bizonyítani. Ha veled is ez van akkor nem vagy jó kapus, mert a jó kapus a nagyobbakkal is jó, és tud bizonyítani. Ez van...
2008. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem leszek túl népszerű ezzel de nem biztos, hogy jó kapus vagy ha egy évvel idősebbek lövéseitől félsz. 7.-es vagyok, focizom is, most sajnos a térdem miatt pihenőn vagyok. Helyesírásból vagy gyenge vagy, esetleg naon vagcsehh vaddol? Bocs, ha megsértettelek.
2008. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én hatodikos vok nem vok menő amúgy hatodikos vok!
2008. dec. 30. 12:24
 10/12 A kérdező kommentje:
boccs a szóismétlésért
2008. dec. 30. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!