Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az eggyik ost. Társam nem...

Az eggyik ost. Társam nem hiszi el hogy milyen jól védek hogy bizonyítsam be neki?

Figyelt kérdés
6. -os vok és félek a 7tedikesek lövéseik től de elég alacsony vok éss elég vékony.
2008. szept. 5. 16:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez hatalmas egy probléma..Amúgy a kérdést 4X elkellett olvasnom, hogy megértsem.
2009. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igaza van sok mindenkinek, az igazán jó kapus nyomaás alatt is jól teljesít, am meg ne féljél, én is kapus voltam sokáig, elsős koromtól olyan 8-9-ig, és elsős koromban mmég vagy 2-3 hetet jártam suliba és szerettem már focizni, apám beiratott a suli focicsapatába. rettenetesnek hittem az edzőmet, én pár heters elsősként a 5-6-okosok ellen játszottam, és eleinte mezőnybe voltam, semmit sem tudtem ott persze nyújtani első emccsen, féltm emgmozdulni, meg le is lőttek labdáavl, és nem volt egy kellemes meccs számomra. de utáan fejlődtem ettől, kapus lettem, és igazán szar védelemmel, meccseken edzéseken egyaránt kellett védenem, és így fejlődtem, és ez volt velem eddigi pályafutásom során mindig, 9-es koromban már 17-8 évesekkel játszottam nagy pályára és kapura, és első edzés után mindenki köszöntött a csapatban, miután az ellenfél csapatból a meccs végére mindenki végiganyázott mert kivédtem kb mindent:)
2009. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!