Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek most? Abbahagyjam...

Orsinacska kérdése:

Mit tegyek most? Abbahagyjam vagy sem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a tesitanárom bejutatott egy kosárlabda egyesületbe, ami azt jelenti, hogy most agusztusban végig minden nap két edzésem van. Reggel egy másfél órás és délután egy órás edzés. Ez nem is baj, de teljesen elveszi minden időmet, mert a két edzés között eszek, lezuhanyzok és kicsit kifújom magam. Szeptembertől pedig minden délután lenne edzés,ami azt jelenti, hogy hazamegyek és rohanok is edzésre. ez eddig oké, de akkor semmi másra nem lenne időm, mert mivel most leszek 8.-os tanulni is kell a felvételire. Nem lenne időm a barátaimra és konkrétan semmire. De imádok kosarazni, élvezem az egészet, szeretek meccsekre is járni, de akkor le kell mondanom pár dologról. De azért nem szeretném elhanyagolni a barátaimat és talán a mindennapos edzés a tanulás rovsára mehet. Ezek így átfutottak az agyamon és most nem tudom, hogy megéri-e folytatni az egyesületben a kosarazást. Szerintetek?

2015. aug. 5. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed tudsz amerikai szinten kosarazni akkor csináld. Az iskolában oda figyelsz szünetben házit írsz. Viszont ha nem vagy szuper tehetség akkor se hagyd abba, de ne kelljen mindig menned. Beszéld meg szülőkkel edzővel.
2015. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Üdv a kosarasok életében;)

Amúgy nekem megéri és szerintem én sokkal jobban tudok edzés után tanulni. A barátokkal pedig hétvégén találkozok mikor nincsen meccs. De ha meg nem kosaraznék akkor meg nagyon unatkoznék meg ellustulnék... Szóval inkább a kosarat választom. Neked is ajánlom főleg ha jó a csapat és az edző is:)

2015. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd abba ha szereted!
2015. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!