Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a vívást? (Többi...

Abbahagyjam a vívást? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Már 5 ève hogy vívok. Versenyszerűen csinálom ès már sok èrmet/kitüntetèst nyertem. Most meg már több hónapja nem èlvezem a sportot. Mindig úgy megyek edzèsre hogy -jajj ne már! Megint edzès- szívem szerint abbahagynám, mert èrzem hogy ettől sokkal stresszesebb vagyok. De a szüleim, edzőm ès egy picit magam miatt is kötelességemnek érzem hogy folytassam.

Mit tegyek? (Kèrlek normális válaszokat írjatok!)



2015. jan. 26. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2015. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány edzésed van? Ha nem olyan sok akkor szerintem folytasd mert ha később visszajön a kedved nagyon meg fogod bánni, hogy abbahagytad!!
2015. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/L. Viszonylag sok edzèsem van 4-5x egy hèten.
2015. jan. 26. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerem pontosan a helyzetedet, én az alábbiakat gondolom: 4-5 az még hozható, persze nem éppen kevés. 16 éves vagy, ez részedről természetes reakció, ilyenkor sokat változik az ember, én is voltam 16, tudom milyen :) de azért gondolj bele abba amit írtam. Volt már olyan itt a gyakorin aki fordítva volt mint te, abbahgyott egy sportot pedig nem kellett volna és utólag nagyon bánta, ő asszem úszó volt. Én azt mondanám neked, hogy folytasd. Edzésen kívül ne pörögj a víváson, csak menj el, mozogj, elvégre azt amúgy is kéne, lehet, hogy később visszajön a kedved. De leginkább ne stresszelj!! Vagy az edzős nagyon hajt?
2015. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
edződ*
2015. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

abban a korban vagy, amikor a legtöbben abbahagyják. Szerintem ha nincs reális esélyed, hogy válogatott legyél, akkor hagyd abba, mert nem szereted.


ha van esélyed az érvényesülésre, akkor meg menj el egy sportpszichológushoz. ez egy un. burnout (kiégés) szindróma.

2015. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ne hagyd abba!

hidd el, ez csak egy gödör, amiből ki kell jönnöd, aztán újra élvezni fogod az egészet!

Minden sportban van egy kezdeti szakasz, amikor rengeteget fejlődsz. Ekkor nagyon élvezed, és szereted csinálni. Aztán jönnek a mélypontok. Ezeken túl kell esned, és minden újra a régi lesz!:)

2015. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!