Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég régótat áncolok, kiskorom...

Elég régótat áncolok, kiskorom óta, most 21 vagyok, fiú. Táncos eredményeim sajnos nincsenek nagybánatra és ez bosszant a legjobban és semmi soha nem sikerül, csak kudarc van. Mit rontottam el/mit rontok el, osszul? Szeritetek abbahagyjam?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 23:26
 1/10 anonim válasza:
Ha nem élvezed, akkor hagyd abba. A legtöbb ember csupán szórakozásként tekint a táncra.
2013. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A salsát elsősorban nem azért táncolja az ember, hogy nyerjen, hanem hogy kellemes társaságban, jó hangulatban eltöltse az időt. A zumbában sem versenyzel, csak a mozgás élvezetéért csinálod. Ha azért csinálod, hogy valakit legyőzz, az légy önmagad, élvezd a táncot önmagáért, figyeld a jókat, less el trükköket, és ha neked is sikerül megcsinálnod ezt-azt, légy büszke magadra! Ha egy lány rád mosolyog és megköszöni a táncot, számomra az az igazi "táncos eredmény".

Ha abbahagyod, akkor egy nagyon szép és hasznos dolgot dobsz el magadtól.

Szóval ne hagyd abba, de lehet, hogy változtatnod kell valamin (hol-mit-kivel-miért-hogyan táncolsz).


Más: kérlek, figyelj jobban oda a helyesírásra, ezzel tisztelj meg minket, akik olvasnak, és bosszankodnak rajta!

2013. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én elszerettem volna benne valamit érni,de nem jöt össze,versenyek stb

soha nem jön ösze semmi,de mért?

miben lehet a hiba,mit ronthattam el?

bennem van a hiba

2013. okt. 18. 00:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Versenytánc? Milyen osztályos vagy?
2013. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 *Glissade* ***** válasza:

Lazulj! Nincs gáz.

Tedd amit tenned kell és ne érdekeljenek a körülmények...

2013. okt. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"én elszerettem volna benne valamit érni,de nem jöt össze,versenyek stb

soha nem jön ösze semmi,de mért?"


Mégis hány versenyen indultál? Ha 10 körülin, eredmény nélkül akkor vagy te vagy a párod nem elég jó a többiekhez képest. Nézhetsz másik tánciskolát, ha úgy érzed az a baj. Mindenesetre, ha nem tudsz csak szórakozásból versenyre járni és zavar az eredménytelenség, hagyjad a abba a versenyzést.

2013. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha szereted mindenképpen folytasd!!!

Ha nem szereted??? Akkor lehet hogy ezt a sportot nem neked találták ki, ezer olyan sport van még amiben tehetséges és sikeres lehetsz/leszel ;)!! :) Ha az ember sokmindent kipróbál biztos talál valamit amiben jó esetleg szereti/imádja csinálni..! Nem árt ha kipróbálsz külömböző sportokat!!

Sok sikert!!! :)

2013. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én is régóta táncolok komolyabb eredmény nélkül.. nem volt párom (lány vagyok) vagy kezdő volt, tánciskolát is váltottam ,de itt sem vagyok elégedett..:( és én még csak 18 vagyok,de kezdem úgy érezni, hogy már kiöregedtem.. ilyen idős korban már a legtöbb táncos legalább C osztályig eljutott

hiába járok táncolni nem érzem, hogy előre haladnék csak egyhelyben toporgok, de tudom, hogyha abba hagynám akkor még rosszabb lenne!

2013. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó, már te is kezded?

Ne rinyáljatok!

2013. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsömii válasza:

Annyi féle táncstílus van! Ha megteheted próbálj ki minél többet, gyakorolj.

De ha felmerül benned,hogy abba kéne hagynod akkor talán nem is szeretsz eléggé táncolni. Mindig vannak akadályok de ha ez az amit szeretsz leküzdöd őket és tovább haladsz, ha nem így teszel akkor nem is vagy elég elkötelezett és akkor már felesleges is azon agyalni abba hagyd-e vagy sem.

2013. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!