Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » S. O. S Klubcsapatot váltsak?

S. O. S Klubcsapatot váltsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Focizok egy eggyesületben, mindig ott vagyok az edzeseken es mindent becsülettel megcsinálok, de sose kerülök be a kezdőcsapatba... Az első meccsen csereként léptem pályára és hatalmas teher volt rajtam... Nem is ment a játék így mindenki leírt érte, és értelemszerűen a következő meccsen sem kezdtem... Védekező szellemben jatszok amiben nagyon jó is vagyok, de támadóként alaklmazott az edző .Csereként beállva nem kaptam labdákat amit pedig szereztem rögtön mindenki követelte, hogy passzoljam le neki az elsőt mgé lepasszoltam aztán a másodiknál azt gondoltam, ha ők nem passzolnak akkor né miért adjam oda nekik... Végül lefutott a vedő. 1-2 rossz meccs utná mindenki tehetsgételennek tart pedig én tisztában vagyok vele mire vagyok képes és tudom, hogy nincs akkora szintkülönbség. Hogy leírjanak engem... Tudnátok írni Pesti klubcsapatokat ???????? Lehetőleg olyan kéne ahol járbusz is nem messze a pályától... Nagyon nagyon fontos lenne kérem segítsen valaki!

2015. aug. 27. 16:06
 1/3 anonim válasza:
Szia, a Soroksári Fc nagyon jó
2015. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És U14-15 be nem kell meghivo??? Teha elmehetek ugy oda, hogy nincs meghivom es edzesen neznek meg???
2015. aug. 29. 23:13
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg jól focizol akkor ott van egy Bp.Honvéd Fac (Kispest) ott van a Fradi esetleg egy Air-Energy. Ha nagyon jó vagy ott az MTK.
2015. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!