Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit válaszoltok, ha azt...

Mit válaszoltok, ha azt mondom, addig kapjon ki a magyar válogatott, amíg egy ember is kifütyüli az ellenfél himnuszát?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 20:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nyilván a csapatnak rengeteg hatalma van a szurkolók felett, és meg tudják akadályozni. Mivel nem teszik, így megérdemlik a vereséget. Így gondoltad?
2015. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
azt, hogy fingod nincs a footbal és az ultrák világáról... maradj meg magadnak...
2015. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az ultrák az egész csapat és Magyarország szégyene.
2015. szept. 4. 21:10
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

te kis foteldrukker te vagy a szégyen, nem az ultrák..

mert ezek a szőrös talpú kutyák nem fütyülték a magyar Himnusz-t mi, kisgyerek?

2015. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

"Az ultrák az egész csapat és Magyarország szégyene."


erről beszéltem... fingod nincs az egész football világ kultúrájáról... a magyar ultrácskák még fel sem érnek egy angol vagy ír ultrához, de te már ezektől a kisfiúktól is összecsokizod magad, csak mert fekete pulóverben vannak...

2015. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"kultúra" ??? :D Hát igen, ez hiányzik az ultrákból. Nem a hangos ordibálással és dobveréssel, tüzijátékokkal van a gond, hanem az egymás gyalázásával és gyűlöletével.
2015. szept. 4. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

ezek szerint neked akkor az egész dolog lényegével van gondod.

pedig milyen jó is volt régen egy újpest fradi előtt behintáztatni a metrókocsit,gyalázó dalokat énekelni,közértet fosztogatni csoportosan, tomfát zsákmányolni egy rohamosztagostól,utána röhögve futni gázsprétől könnyes szemmel.

2015. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
38%
Ezen én is felháborodtam, de a románok meg hátat fordítottak a mi himnuszunknál... Ennyi erővel addig veszitsen a roman, ameddig hátat fordít a himnuszunknál...
2015. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb volna felülemelkedni ezen. A legnagyobb pofon az volna a román szurkolóknak, ha miután ők végigfütyülték Bukarestben a magyar himnuszt, mi csöndben végighallgattuk volna, majd meg is tapsoljuk azt sportszerűen. Akkora bukta lett volna a kontraszt miatt, hogy ihaj.

De az ún. magyar ultrák semmivel sincsenek magasabb szinten a románoknál, ezért erre persze esély sem volt.


Annak meg, hogy a válogatott hogyan szerepel, az egésznek semmi köze.

2015. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9 Majdnem teljesen egyetértek veled, de ha a válogatott kamera elé áll, és együtt megkérik az ultrákat, és az összes szurkolót, hogy csendben maradjanak, majd tapsoljanak, szerintem lett volna annyi eszük, hogy betartják. De ott is szarnak bele az egészbe.

Ha ez összejött volna, szerintem sokan büszkék lettek volna rájuk, hogy össze tudták tartani.

2015. szept. 5. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!