Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit válaszoltok, ha azt...

Mit válaszoltok, ha azt mondom, addig kapjon ki a magyar válogatott, amíg egy ember is kifütyüli az ellenfél himnuszát?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

nem az ilyen libsi baloldaliaknak való a foci, gondolom te úgyis baxol az egészre, kivel mit játszik a válogatott, de most büszke vagy magadra hogy be tudtál ugatni itt gyk-n.. ügyes vagy.

és jegyezd meg, hogy román,szlovák meg a hasonló népeknek mindig ki lesz fütyülve a himnuszuk... és nem azért mert szomszédok.. ők is rühellnek minket, mi is őket.. pl ha az osztrákokkal játszanánk, az ő himnuszuk biztos vagyok nem lenne kifütyülve.. úgy ahogy a feröeri sem lesz pár hét múlva.

2015. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

"ha az osztrákokkal játszanánk, az ő himnuszuk biztos vagyok nem lenne kifütyülve"


Pedig ha valakik, akkor ők aztán tényleg keresztbe tettek nekünk az idők folyamán. Érti a fene ezt a "logikát".

2015. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

arról regéljetek ti nyomorékok, hogy a bevándorlók mi kárt okoznak..

ha a yard nem megy oda, aztán kezdi el a vízágyúzást meg a könnygázt ok nélkül, minden probléma nélkül lement volna az egész kivetítős dolog.

2015. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
korrekt
2015. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jeszyke válasza:
Kissé túlzás, amit elvársz. Mindig is lesz egy rakás bunkó (nemzetiségtől függetlenül), aki kifütyüli az ellenség (pardon, ellenfél) himnuszát. Ez szerintem a meccs eredményét vajmi kevéssé befolyásolja. Az alapgondolatod azonban helyes - elvben elvárnám a szurkolóktól, hogy hallgassák végig az ellenfél himnuszát. Ha nem is tisztelettel, de legalább közömbösen.
2015. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!