Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van már ez megint? Nem...

Miért van már ez megint? Nem hiszem el. (FOCI)

Figyelt kérdés

Régebben tudtam beadni viszonylag jól, aztán volt egy időszakom, mikor nem tudtam megemelni a labdát, aztán megint ment, és most megint az van fent, hogy nagyon sokat próbáltam csavarni (belsővel, de néha külsővel is), külsővel azt akarom, hogy laposan tudjak jól csavarni, belsővel pedig magasan. Viszont beadni is szeretnék pontosan, de nem tudok újabban megint, mert ha beadok akkor mindig elcsavarom belsővel, ha meg nem csavarva akkor sose megy elég magasan. Tudom gyakorlás, csinálom naponta, de nem megy... MIÉRT?!

14,5/F


2010. márc. 17. 19:28
 1/4 anonim válasza:

Hát volt olyan időszak amikor abba hagytad a focit? Esetleg lecserélted a cipődet és még nem szoktad meg?

Vagy lehet, hogy egy kis hullámvölgy de nem sokára jobb lesz.

De gyakorolj gyakorolj gyakorolj :-)

2010. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet hogy csak sokat görcsölsz. " mi lesz ha nem sikerül" stb... gondolatok...

Probálj a játékra gondolni és élvezd a játékot és akkor amit tudsz az elvileg magátol jönni fog...

igy tovább !

2010. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is az volt h amikor nem voltam felszabadult semmi sem jött össze, aztán eltörték mindkét bokámat :D
2010. márc. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a tamaszkodo labaddal van a gond azt nm tartod jo helyzetben s az is h belsovel emelsz mert emelni altalaban en is a labfejem elso reszenek belso felevel emelek s nekem mindenki azt mondja h mindig pontosan emelek s jol adom be
2010. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!