Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » HOT-PAN sütő nektek sem vált...

HOT-PAN sütő nektek sem vált be? A kolbász megint ráégett de a közepe nyers maradt, pedig csak 120- fokra állítottam! Azt hiszem ha lomtalanitás lesz kidobom a francba!

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

anyukámék minden tv-reklámos cucca ott végzi.Ők a tipikus balekok, amik bedőlnek minden marhaságnak és azonnal megrendelik.aztán kitalálnak ezt-azt, hogy mégsem tetszik nekik, és szeretettel nekem adják:))

én becsületből kpróbáltam kiipróbáltam pár dolgot, aztán ment a garázsba, majd a lomisoknak.

a hot-pan is pont ilyen volt, sok más vacakkal együtt.

2011. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*akik bedőlnek...bocsi
2011. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tinker Bell ***** válasza:
11%

Nekünk nem a teleshop-os van, hanem ez:


[link]


Én imádom! Szoktam benne pizzát, natúrszeletet, rablóhúst, pirítóst, zöldségeket, palacsintát, kolbászt, szalonnát és még ezerféle dolgot sütni! Nem tudom a kérdésben említett darab mennyibe került (gyanítom nem volt olcsó) de én ezt 5000 forintért vettem még anno!

2011. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
T.Tinker Bell. sajna nekem a teleshop-os van, az a szép zöld,igaz én az OBI-ban vettem 9900.ft-ért.de nem baj májusban lomtalanítás lesz.
2011. márc. 15. 18:27
 5/6 Tinker Bell ***** válasza:
Pedig ezt nagyon tudom Neked ajánlani! De gondolom ezek után nem fogsz semmi hasonlót sem venni! =o)
2011. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

T.T. BELL!

Hát most egy ideig nem kisérletezgetek,marad a régi jól bevált módszer,hőálló üvegtál,légkeveréses sütő!

2011. márc. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!