Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jót tesz-e a német és angol...

Jót tesz-e a német és angol futballnak, ha jövőre a Hertha Berlin és a Leicester City indul a bajnokok ligájában?

Figyelt kérdés
Szerintem ezek ilyen egy szezonos csapatok. Idén jók, de jövőre visszaesnek majd, és a bajnokok ligájában sem valószínű, hogy sokra viszik majd. Tehát szerintem a német és angol labdarúgásnak kifejezetten rosszat tesznek.

2016. márc. 19. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

a csoportkörnek szerintem mindenképp jót tesz az újdonság, érdekes meccseik lesznek az biztos!!

valószínűleg a csoportkörön nem jutnak túl, vagy ha igen akkor max negyedöntőig.


az angol futballnak biztos nem tesz rosszat, a mostaninál szarabb már úgysem lehet :D a német focit meg a dortmund bayern alkotja, ők úgyis ott lesznek :)

2016. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akik nem jutnak be azok úgyse lennének ott a vége felé tehát akik valószínűlegnem lesznek ott pl United, Chelsea, Gladbach, Wolfsburg ők azért max legjobb 16-ig vagy 8-ig jutnának el, a csoportból akár a két említett "kiscsapat" is továbbjuthat.

Én azt gondolom hogy aki egy 34 illetve 38 fordulós, tehát borzasztó hosszú idény alatt odaér az első 3 helyre, azok meg is érdemlik. A német focit mint ahogy írta az első válaszoló úgyis a Bayern és a Dortmund képviseli, az angol foci meg saját magát rombolja azzal hogy rosszil játszanak a sztárcsapataik. Nehogy már felelőssé tegyünk két remekül játszó csapatot akik középmezőnybeli játékosállománnyal ott vannak az élmezőnyben. A Hertha amúgy mág nagy eséllyel lecsúszhat egyébként a 4. helyre, és akkor kell játszaniuk 1 selejtezőkört ami pedig tökéletesen megmutatja hogy a BL-be valók-e.

2016. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A német futballt nem fogja érzékenyen érinteni, mert a bombaerős Bayern mellett most már megint ott lesz az újra magára találó Dortmund. Az EL-t is valószínűleg ők fogják behúzni, viszont az angolok nagyot szívhatnak azzal, ha adott esetben a Leicester és a Tottenham mint két meglepetéscsapat esetleg kizúg egy erősebb csoportból jövőre, akkor elveszíthetik a 4. BL selejtezős helyet, ugyanis az olaszokkal fej-fej mellett haladnak a koefficiens tekintetében. Már most is nagy bajba kerülhettek volna, ha a Juve továbbjut, de jövőre az sem lesz kizárható, hogy a Juve mellett a Napoli is jól fog szerepelni a BL-ben. Most az angolok szurkolhatnak a City-nek és a Pool-nak, hogy továbbjussanak és mentsék, ami még menthető. Szerintem a Leicester akármilyen jó csapatot alkot most, azzal, hogy nyáron vszeg alapemberek fognak távozni, (Mahrez, Vardy, Kanté) sanszos, hogy ki fognak zúgni a BL csoportkörből.
2016. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak a Bl-nek, de nekem s jot tenne, plane, ha Dardai maradna a edzo.
2016. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Leicester az angol bajnokság megnyerése miatt is kapna pénzt + ha Kantet Mahrez Vardyt vagy Okazakit eladjak abból is jön pénz(Mahrez biztos nem lesz eladva max dragan)
2016. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!