Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a tegnapi Barca meccsről?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Hala Madrid!
2016. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barca teljesen elveszítette a fonalat a csere után, teljesen átengedte a középpályát.

A bíró követett el hibákat, elég súlyosokat, de ez egy nagyon kiélezett küzdelem volt.

Megérdemelten nyert a Madrid, nagyon jól fociztak az utolsó fél órában. Ha nem kapja össze a csapatot L.E., akkor az A. Madrid is el fogja verni Őket. Nem a támadó részleggel volt a probléma, a középpályások voltak ritka szarok.

2016. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a támadó részleggel volt a probléma, a középpályások voltak ritka szarok."


Én ezt pont fordítva látom... Tegnap az MSN totál hatástalan volt, Suareztől és Neymartól folyamatosan elpattantak a labdák. Messinek volt pár jó passza és megindulása, na meg az az emelt lövése élményszámba ment, de ennél tud ő jobbat is.


A középpálya teljesen rendben volt addig, amíg Rakitic a pályán volt. Busquets-cel valami egészen elképesztően tolták, mindenhol ott voltak, felszántották a pályát, a labdát is eldugták a Madrid elől. Ini kicsit halovány volt, de rá se lehetett panasz. Aztán jött az Arda csere, Raki lejött, és ezzel meghalt a középpálya...


A védelem is jó volt egészen addig, amíg nem volt sok dolga. Piqué egy élő fal volt. De amint lejött Raki, megszűnt a szűrés a kp-n, kezdődtek a gondok... És jött is a Madrid 2. gólja...


Az egész meccs Raki lecserélésével megváltozott. Előtte félgőzzel tolta a Barca, gyakorlatilag pályán se volt a Real, az egyenlítésük a semmiből jött. Aztán a csere után minden megváltozott.

2016. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 éve Real drukker vagyok, és szánalmasnak tartom a teljesítményét a Realnak a 10. BL győzelem után. Alapjában már az Anchelotti féle játék sem tetszett, de legalább eredményes volt.


A tegnapi meccsnek csak az irama volt jó, amúgy egy eléggé gyenge meccsnek tartom. BBC nagyon alulteljesített, volt egy jó 15 perce, amúgy meg semmit sem csináltak. Benzeme 15 méterről 25méterrel a kapu fölé vágja a labdát....


MSN meg kb a pályán sem volt... nagyon gyengén játszottak.



Baromi gyenge teljesítmény volt, ahhoz képest hogy az egyik legősibb foci találkozó. Egyik csapat sem lehetne büszke a teljesítményére. Most nyertünk, ja. Mondjuk a Ramos pirosnál azt hittem eljátszák a szokásos kiálíttás-tizi-elvett gól kombót, nem így lett.

2016. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez belefért. Nem azt mondom, hogy leadták, de nem pörögtek száz százalékon. A bajnokság már eldőlt, ezzel a Real-győzelemmel is maximum a második helyért folyó harc lett újra nyílt. Kedd este pedig már BL-negyeddöntőt játszik a Barça az Atlético ellen, az sokkal fontosabb meccs pillanatnyilag. Emellett a dél-amerikaiak, például az MSN egésze szerda délelőtt még javában tétmeccset, vébéselejtezőt játszott, ahonnan utána haza kellett repülni, és akklimatizálódni is kellett újra. Engem nem lep meg, hogy gyenge volt mindegyik.
2016. ápr. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont úgy gondolom, hogy egyáltalán nem fért bele ez a vereség. Az AtM-től nem tartok (csak a bajnokságban, a keddi BL meccs pokoli kemény lesz), mert nem hiszem, hogy stabil teljesítményt tudnak hozni a szezon végéig, viszont ezzel a vereséggel már "csak" 7 pont az előny a Real-al szemben, ami lehet soknak tűnik, de sztem ez a győzelem nekik egy óriási mentális lökést adhat, ami ha nem is a bajnokság megnyerésére, de a BL-re nagyon sokat jelenthet és sztem most már a Realnak komoly esélye lehet a BL megnyerésére. Ott mindig is a jó forma szokott dönteni, de ne legyen igazam és remélem, hogy ezt a meccset a Barca tényleg le sem sz@rja. Viszont a bajnokságra most már nagyon oda kell figyelni, mert ott van még az örök mumus Sociedad, akinek az otthonában már nem is tudom mióta nem sikerült egyáltalán döntetlent játszani is, nemhogy nyerni. Aztán lesz még egy Valencia-Depor-Espanyol hármas, mindegyik elég komoly erőpróba és botlási lehetőség. A Real-nak viszont már csak egy nehezebb meccse lesz, a Villarreal elleni hazai meccs, amit szerintem ugyanúgy meg fognak nyerni, mint a többit.
2016. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rossz napja a Barcának, nem jöhet be egész évben minden. Én is úgy látom. hogy inkább az MSN volt gyenge, Rakitic és Busquets voltak a Barca két legjobbja, Arda behozatala hülyeség volt, vagy legalább egy támadó helyére kellett volna hozni vagy Iniesta helyére, mert ő azért nem nagyon tud védekezni, inkább támadónak tartom. A támadóhármas kifogott egy rossz napot, hát ez van. A védelem átlagos volt, tudjuk hogy nem ez a Barca erőssége.


A Real szemszögéből én Marcelót és Casemirót emelném ki, a BBC trió sem volt jobb az MSN-nél, csak épp bevertek két helyzetet. Azért érdekes hogy minden Realos Ronaldora veri magát mikor a pár méterről szerzett gólján kívül nem játszott jól. Inkább dícsérném Marcelót, Casemirót, Pepét, mert ők tényleg klasszis teljesítményt nyújtottak.


A bíró nem volt túl jó de legalább egyik oldalnak se kedvezett- gondolok arra hogy Ramos fél óra helyett 80 percet tölthetett a pályán és a meg nem adott szabályos Bale gólra.


Én azt gondolom hogy teljesen megérdemelten nyert a Real, Barca szurkolóként is élveztem a meccset, ilyen egy igazi Clasicó, bár nem a legkedvesebb eredmény számomra, de ismét bebizonyították a csapatok, hogy miért ez a messze legjobb és legnagyobb meccs a világon.

2016. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!