Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok olyan mozgást amitől...

Tudtok olyan mozgást amitől jól bemelegedik a térdem? Valamint ez mire utalhat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Edzésen történhetett valami a térdemmel, mert a térdem két szélénél fáj(csak a bal és kosárlabdázom, ha ezek segítenek). A fájdalom ilyen szúró, hasogató szokott lenni, tudok tőle járni meg futni, csak kellemetlen. Illetve ha guggolásból felállok, akkor is fáj, de akkor csak megrázom és úgy nagyjából helyre jön. Ez mi lehet?

2016. máj. 9. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly szétfutottam a térdem, a jobb térdem külső oldalán szúrt. Sokat futottam betonon, rossz cipőben, hidegben, túlsúllyal.


Azóta tettem egy ilyen pántot a térdem alá (szerintem csak kabala...), és vettem egy normális futócipőt, azóta hál istennek nincs bajom vele. Ja, meg szedtem ilyen cápaporc-kapszulát, ártani nem árthat alapon, de szerintem egy kúra abból nem is eredményez érzékelhető javulást.


A kosárlabda erősen igénybe veszi a térdeket. Teremben, vagy betonon játszol? A cipőd rendben van?

2016. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

guggoláskor a térd ne menjen a lábfej elé.

szerintem a helytelen guggolástól túlfeszül az ízület és azért fáj gyakorlat után.

2016. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!