Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ingadozó pulzus aerob közben,...

Ingadozó pulzus aerob közben, valami betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Nővéremről lenne szó, kardio gépen, mellkasipulzusmerővel eléggé ingadozó (120 és 150 között) értéket mutat, azonos intenzitáson. Alapból magas (80 körüli) pulzusa van. Rajtam ilyet még nem tapasztaltam, pedig elég magas óraszámban használtam már, nekem beáll szépen a pulzusom ugyan ilyen körülmények közt.
2016. ápr. 15. 19:58
 1/4 Krisz85 ***** válasza:

szia


beállított futógépen adott sebességgel is próbáltátok?

2016. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biciklit használunk, nem változik az intenzitás (azonos nehézségi szint, azonos sebesség)
2016. ápr. 15. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kardiológust meg lehet látogatni, csak hogy ne legyen felesleges idegeskedés. Én min. 2 évente megyek lecsekkolni a ketyerét. Lehetséges, hogy pusztán edzetlen és azért van ez, lehet hogy fejben játszódik olyankor le valami nála, mikor feljebb megy a pulzus, ezt így nehéz megmondani. A 80as pulzus az annyira nem vész, nekem gyakran 90-100 közötti az alap. Nem vagyunk egyformák.
2016. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
akkor itt viszont minimum holter monitorozás kéne 24 órán keresztül, szóval csak ésszel, és irány a kardiológia első körben
2016. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!