Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fingás zöldségektől? Ez...

Fingás zöldségektől? Ez normális dolog vagy betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket a builderen ami a zöldségek fontosságáról ír a sportban.Azóta rengeteg zöldséget eszem, főleg a zöldekre koncentrálok.Eddig semmilyen emésztési problémám nem volt, nem is ettem sok zöldséget de amióta nem keveset eszem belőlük egész álló nap fingok.Ez normális?Nem inkább normalizálódnia kellett volna az emésztésemnek ennyi zöldség mellett?Van rá gyógyszer?
2014. nov. 2. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Kanadai biológusok 2003-ban megfigyelték, hogy a heringek szellentéssel kommunikálnak a víz alatt.
2014. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keves enzim all rendelkezesre a szervezetedben, cellulaz, hemicellulaz aktivitasu emesztoenzim, invertaz, fitaz es olyan bakteriumkultura segithet ami termel emesztoenzimet a fokozott rostbevitel miatti gazkepzodes normalizalasahoz.



Normalis, annal aki keves zoldseget evett.

2014. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én a fehérjétől is lövöm,egész nap:DD
2014. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Milyen készítményekkel lehet helyreállítani a bélflórát, a bélgázok termelődését előidéző enzimek hiányának helyreállítására fókuszálva?
2014. nov. 2. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:

eleinte emesztoenzimmel es bakteriumkeszitmennyel, kombinaltan, utana majd csak bakteriumkeszitmennyel es probiutikus rosttal (inulin).

Swanson Anti-Gas Enzymes (emesztoenzim) [link]

6,99 £, szallitas Magyaroroszagra 2,02 £ = 9,01 £ = 3600 Ft


bakteriumkultura: mindig nezd meg mennyi az ara koloniakepzo egysegre (cfu) vagy csiraszamra vetitve.

Damona Probi 5: 5 milliard (lejarat vegeig garantalt 2 milliard) / tabletta 1100 Ft / 30 adag

Progastro 825: 7,5 milliard/adag, 5000 Ft+ 1100 Ft szallitasi dij, gyogyszuertarban kb. 6500-7500 Ft / 30 adag

Naturpharma Probiplus kapszula: 5 milliard/kapszula, 600 Ft / 100 adag

vagy a healthmonthly.co.uk-on beirod a keresobe a probiotic szot


kombinalt keszitmeny: probiotikum es emesztoenzim: [link]

vagy

[link]


kifejezetten gazkepzodes elleni probiotikum: L. plantarum-tartalmu keszitmenyek

pl.: [link]

2014. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elirtam, helyesen Naturpharma 650 Ft/10 adag es nem 100
2014. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!