Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van ennyi divatdrukker?

Miért van ennyi divatdrukker?

Figyelt kérdés

Ha pl megkèrdez engem egy korom környèki gyerek(11~13 èv)mièrt mindig azt kèrdezi hogy real vagy barça?Ezt a divat drukkerkedèst sose èrtette...

Èn mondjuk mindig is Bayernes voltam.


13/f



#FC Barcelona #bayernes
2016. jún. 11. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudod, mi a a divatdrukker. A divatdrukker az, akinek felszínes, elsősorban a legsikeresebb, legnépszerűbb csapat(ok)nak szurkol, amit ugyanolyan könnyen fel is adhat. A Bayernnek is lehet szurkolni divatdrukkerként, főleg ha a két évvel korábbra visszamegyünk az időben.
2016. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èn nekem most is maradt a Bayern hogy a Bl ben 2.ak lettek.Attól hogy az 1.az Atlètico lett èn mèg nem lettem Atlètico drukker...
2016. jún. 11. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:

"Èn nekem most is maradt a Bayern hogy a Bl ben 2.ak lettek.Attól hogy az 1.az Atlètico lett èn mèg nem lettem Atlètico drukker..."


- És utaltam egy k...va szóval is arra, hogy Te divatdrukker vagy?

2016. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel a Bayern is nagy sikereket él meg ebben az időszakban, rengeteg bajnoki cím, BL sikerek, ezért körülbelül ugyanakkora százalékát alkotják a szurkolóinak a divatdrukkerek, mint a két nagy spanyol klubnak. Azért mert a két legnépszerűbb és legjobb klub az elmúlt években a Barca és a Real, attól még nem divatdrukkerség nekik szurkolni. Persze sok divat szurkolójuk van, de a Bayernnek szintén.
2016. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a Bayern nem 2. lett te hatalmas drukker 😂😂😂
2016. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bayern BL. 2. :D Még a Juvét is csak a játékvezetőkkel tudták megverni.
2016. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, de én Bayernes divatszurkolókkal nem nagyon találkoztam még. Tehát nem szoktam azt látni, hogy olyan emberek, akiknek nem sok közük van a futballhoz a Bayernért "szorítanának". Meg a divatszurkolók nagy részét az én környezetemben a nők teszik ki. Követik a futballt, de nem értik. Leginkább a jelenlegi sikeresség illetve a 4 celeb játékos miatt "szurkolnak" a Realnak és a Barcanak. Illetve vannak még azok a "fiúk", akik facebookon is Neymar, Messi vagy Ronaldo névvel jelennek meg, valamint a Real-nál és Barca-nál dolgoznak. Nem találkozok pl: Kiss Müller Zsoltikával, aki a Bayernnél dolgozik. Persze nem csak ez teszi ki azokat a "szurkolókat", akiknek nem sok közük van az adott klubhoz. De a divatszurkolók egy részét bizony ezek teszik ki. És én köztük nem látok nagyon sok Bayernest. Annál inkább Realost és Barcast.
2016. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig vannak divat Bayernnesek is csak kevesebben, mert a Real-Barca konfliktus sokkal jobban fel van kapva, továbbá a C. Ronaldo meg a Messi is sokkal felkapottabb a temérdek góljuk miatt is, a Bayernnek sokszor nincs is igazán kiemelkedő gólvágója... most mondjuk pont van Lewandowski, régen néha a Gomez, de pld. tavaly is rengetegen zártak 8-17 gólig a Bayernből a Bundesban.


Tehát én ismerek két ilyen embert is, az egyik 2006-2008 környékén, amikor megismertem, mindig Kakás mezekben pózolt, meg nagy brazil-AC Milan fan volt, soha nem jött nála képbe a Bayern, vagy a német válogatott, akkoriban ugye le is égtek a 2004-es EB-n, a VB-n se voltak azért annyira meggyőzőek még, és a világranglistán is hátul voltak. A Bayern néha még a hazai bajnokságát se nyerte meg, nem hogy BL sikerek és 3 csapat jutott max. Németországból BL főtáblára. Szóval olyan 2008 körül kezdett minden gyökeresen megváltozni, egyre jobban jöttek fel a németek, most pedig német válogatott-as képei vannak, Bayernnél dolgozik stb. :D. A másik ismerősömet pár éve ismertem meg, ő igazából régóta németb*zi, úgyhogy adva van neki a Bayern és a válogatott iránti rajongás, de ilyen divatmódon nyomja ő is, folyton fikázza, meg szidja a riválisokat, főleg ugye akkor kezdődik az ellenfél tábornak (az egyébként szintén divatokból álló tagjainak) való anyázása, meg az eredménnyel való élcelődés, az orruk alá dörgölése, amikor épp nyernek. Bayernnél dolgozik, a Bayern tagjainak a neve a fb-on (tudjátok a zárójeles, második név, vagy nem tom). :D Szóval vannak ilyenek, sikeres, felkapott, divatos csapatoknál már csak ez van.

2016. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl szinte minden nagyobb nemzeti bajnokságban van egy csapat, akivel szimpatizálok, pedig nem vagyok nagy focib#zi. De ezekkel a csapatokkal már régóta szimpatizálok, szóval nem hiszem, hogy divat lennék. :D

Németo.: Bayern

Anglia: Arsenal

Spanyolo.: Real Madrid

Olaszo.: AC Milan

Franciao.: Paris Saint-Germain

Magyarország: Videoton FC

2016. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: Az elsőszámú persze a Bayern
2016. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!