Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A franciákat nem zavarja ez?

A franciákat nem zavarja ez?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a franca-albán meccset, és érdekes volt nézni, hogy a francia kezdő 11ben 3! játékos volt fehér bőrű! Tényleg ennyivel jobbak a néger játékosok? Vagy ez a jövő Európája?

2016. jún. 16. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nyernek, az sem zavarná őket, ha csupa hottentotta játékosuk lenne... :D
2016. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
27%
Nem zavarja őket, ők nem rasszisták.
2016. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Ott születtek, ott nevelkedtek = franciák
2016. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aha, mert ez rasszizmus???

És az nem rasszizmus, hogy az echte fehér játékosokat kitúrták a négerek? Mert nem hiszem el, hogy a több mint 60 milliós Franciaországban ne lenne 11 nagyon jól játszó fehér játékos...tehát ez tényleg rasszizmus...

2016. jún. 16. 17:11
 5/13 anonim válasza:
76%
De nekik nem elég a nagyon jól játszó játékos. Nekik a legjobbak kellenek, és ha ez éppen fekete, akkor őt fogják beválogatni. És igen, ez a jövő Európája, hogy az számít mit tesz le az ember az asztalra, nem a származása vagy a bőre színe.
2016. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 partizana ***** válasza:
86%

Kérdező mondj a posztján jobb francia játékost Comannál vagy Pogbánál.


Franciaországban régóta sok a néger, többsége a válogatott fekete bőrű játékosának ott is született, nem értem miért probléma az, hogy az ott élő négerek legalább hasznosak lesznek nemzetük számára. Én sem támogatom ezt a bevándorlást, de ha itt él valaki akkor az már hadd éljen teljes jogokkal. Ha látom, hogy egy bevándorló károsan viselkedik nekem sem tetszik, nem örülök, hogy ide jött, de az óvodában pl. majd egy évig egy fekete bőrű fiúval voltam a legjobba. Itt él, magyarul beszél, magyarnak vallja magát akkor ő pont olyan, mint egy fehér ugyan ezekkel az érvekkel, és ez a franciáknál is így van.

2016. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

"És az nem rasszizmus, hogy az echte fehér játékosokat kitúrták a négerek? Mert nem hiszem el, hogy a több mint 60 milliós Franciaországban ne lenne 11 nagyon jól játszó fehér játékos...tehát ez tényleg rasszizmus..."

Ami azt illeti, pont ez az elvárásod a rasszizmus. Ha valaki az alapján válogatna, hogy lehet nem annyira jó mint a másik, de legalább fehér, úgyhogy jöhet...

2016. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
én nem aggódnék a fekete focisták miatt... inkább a kicsit halványabbak miatt aggódnék mostanában akik nem gólokat lőnek hanem embereket..de te tudod
2016. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
A válogatottban egyértelműen felülreprezentáltak a bevándorlók, illetve azok leszármazottai. Egyszerűen tehetségesebbek, talán sikerre éhesebbek is a "francia franciáknál". Hosszú évek/évtizedek óta így van ez, már megszokták.
2016. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Itt nincs szó kitúrásról. A 98-as világbajnok csapatban is voltak feketék, pl. Thuram, Henry, Desailly, Karembeu, Trezeguet. Mindnyájan jól játszottak.

A feketék hosszú lábai, többnyire magas termete, törekvő mentalitása kedvező a focihoz.


De volt ott mindenféle nép, algériai, baszk, örmény. Francia kapitány (Jacquet) fogta őket össze. Nagyon jó csapatot alkottak, és megnyerték a vb-t. Nekem is feltűnik, hogy sok a fekete a francia csapatban, de ha odautazol Franciaországba, láthatod, hogy leképezi a társadalmat a válogatott összetétele.

2016. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!