Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A franciákat nem zavarja ez?

A franciákat nem zavarja ez?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a franca-albán meccset, és érdekes volt nézni, hogy a francia kezdő 11ben 3! játékos volt fehér bőrű! Tényleg ennyivel jobbak a néger játékosok? Vagy ez a jövő Európája?

2016. jún. 16. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Biztos, hogy zavarja.


Hiába próbál akárki címkeragasztgatással rasszizmust kiabálni, egyáltalán nem az. Akkor volt az, amikor a szegény "visible minority" gyerekeket pártfogolták a francia gyerekeket meg nem, a foci válogatásokkor.


Azok lesznek jobbak, akikkel kicsi koruktól többet foglalkoznak. Aztán válogatáskor is -valamilyen szempont szerint- inkább választják. "pc".

2016. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
82%
Ez a jövő! Én biztos nem szurkolnék a magyaroknak ha csak egy nigerke(akrtam írni valamit csak nem akarom hogy letiltsanak) is játszana csapatban! Inkább kapjunk ki magyarokkal!
2016. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3%
Ebben nincsen furcsa ez a jövője a franciáknak. Én személy szerint örülök hogy kihalnak és a négerek átveszik a helyüket mert sok kárt okoztak Magyarországnak.
2021. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!