Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit éreznek most azok, akik...

Aikiboxer kérdése:

Mit éreznek most azok, akik magyar létükre a magyarok ellen drukkoltak?

Figyelt kérdés
Legalább öt kérdés volt itt is, akik a saját csapatunkat kicsinyelték le. Milyen érzés lehet most nekik?

2016. jún. 22. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Nem vagyok focibolond és nem is drukkoltam a magyarok ellen.

De nem is vagyok elájulva ettől a csapattól. 3 meccsből egyet nyertek meg. A másik kettőnél se nem nyertek, se nem vesztettek. A portugáloktól nem is egy, hanem 3 gólt is kaptak. Ez annyira szuper eredmény? Laikusként így látom.

2016. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a 2. í bíró miatt nem lett meg, a 3. -on vezettünk de a Portugálok ellen x-eltünk ami nagy jó eredmény... ez akár döntőt is érhet ha így játszunk.
2016. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első!:) Izland egy igazságtalan tizenegyesből tudott csak gólt rúgni nekünk, Portugália pedig azért már keménydió,a magyaroknak már nemigen volt tétjük ezen a meccsen,hiszen ígyis-úgyis továbbjutnak mégis mi is rúgtunk 3 gólt Portugáliának!:) Szerintem ez szuper eredmény,a továbbiakban pedig mégszuperebbek leszünk ☺

Egyébként a kérdésre válaszolva, szerintem az ilyen emberek sosem hagyják abba, akkor is a magyarok ellen lennének ha megnyernénk az eb-t. Igazából saját magukat minősítik ezzel.. Az oké,hogy van aki nem focirajongó,van aki unja,de akkor inkább maradjanak csendben erre az 1 hónapra. .

2016. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 partizana ***** válasza:
100%

"De nem is vagyok elájulva ettől a csapattól. 3 meccsből egyet nyertek meg. A másik kettőnél se nem nyertek, se nem vesztettek. A portugáloktól nem is egy, hanem 3 gólt is kaptak. Ez annyira szuper eredmény? Laikusként így látom."


Igen, ez annyira szuper. Ez a válogatott akit mindenki leszólt 1966 óta először tovább jutott a csoportjából egy világeseményen, ráadásul ha mind a három meccsen kikaptunk volna ezzel a játékkal már az sem adna okot szomorkodásra. Nem akarok elfogult lenni, de az olasz és a horvát válogatotton kívül nem igen játszott nálunk jobban egyik csapat sem. De ha ez nem elég eredmény valakinek akkor majd a belga meccs után örülhet vagy elégedetlenkedhet ha nyerünk/kiesünk..csak kicsi szánalmas nem elismerni egy ilyen teljesítményt, s még szánalmasabb a hazád ellen szurkolni..bár akkor az nem is igazán a hazád (ezt az utolsó sort már nem az első válaszra írtam)

2016. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nehezebb laikusabbnak lenni, de ha ilyen szituban vagyunk, akkor drukkolok a fiúknak, s nekem igenis csodás eredménynek tűnik ez. Egy portugálok elleni 3:3, közben magyar vezetéssel, helyzetekkel, védésekkel, ez igenis dicső. Amikor sok éve abbahagytam a magyar foci nézését, akkor dögunalmasak voltak a meccsek s nem volt ilyen gólzápor. Ez egész más :D

Csoportgyőztes magyarok, ha ez semmi, akkor nem tudom, mi a valami. Megnyerni az EB-t? :D Az nem valami lenne, hanem fenomenális, mesés eufória, de másodiknak lenni is :D

A magyarok voltak a nagy esélytelenek, ahhoz képest igencsak parádés szereplést nyomtak, csak így tovább, merjünk álmodni, aztán lesz, ami lesz!


Komolyan, valami 20 éve semmit nem foglalkozom a magyar (vagy bármilyen más) focival, de most lelkes vagyok :D

2016. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg semennyit nem foglalkoztam eddig a focival,de most igenis büszke vagyok a magyarokra!
2016. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nagy focirajongó drukkolok a csapatnak viszont egy kis szerénység nem ártana kicsit aze lső siker után elszaladt a ló és jött a "ki ha mi nem hozzáállás".



Én jobban örülnék ha azért a fairplay szellemisége megmaradna, főleg a szurkolóknál. Drukkolunk a fiúknak, zseniálisak, de nem lehet CSAK örülni ennek és nem mindig gyalázni az ellenfeleket?? Pl. a tegnapi meccs is kiegyenlített volt és fair játék, Ronaldo és maga a portugál csapat pedig továbbra is zseniális játékosok, amit senki nem vitathat el tőlük. Az ellenfél elismerése és tisztelete nem kisebbíti a saját érdemünket. A csapat ezt tudja is valószínűleg, de a rajongók nagy része sajnos nem.. :( Engem elkeserít mikor patkányozzák az ellenfeleket és lebecsülik hogy na most megmutattuk. Nem a magyar foci lett általánosságban erősebb hanem ez a csapat zseniális..



[link]



Ilyen az igazi szerénység.. :)

2016. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok focirajongó, soha nem nézek focit. De a magyart kifejezetten élvezem. Nem tudom, miért. Talán azért, mert van érzelmi kötődés. És igen. Vannak, akik ebben a helyzetben is elégedetlenek a magyarok részéről. Őket igazán sajnálom. Azt nem igazán tudom, mit érezhetnek, de elég szörnyű lehet nekik. Igazából, ez egy olyan dolog,ami képes az ország nagy részét összefogni. Szerencsére csak kevesen vannak, akiket ez nem érint meg, vagy ami még rosszabb kritizálják a magyarokat. Ha a magyarok "bénáznának" akkor sem kellene őket leszólni. De ilyen teljesítménnyel! Csak dicsérni és szurkolni lehet!!!
2016. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Kèt nèzet, amitõl kifordul a belem.


1. A magyaroknàl jobb nincs is, õk a legjobbak az egèsz földkereksègen, a legjobb focistàk, "ki ha mi nem", ahogy elõttem írták.


2. A magyarok nem tudnak focizni, ez nem nekik való, essenek màr ki, portugàl meccs alatt: Hajrà Ronaldo ès stb.


A hazai rajongótábor szàjàból mindkettõ borzalmasan hangzik ès szànalmasan. Nincs meg a harmónia, mindegy, hogy erre vagy arra, de àtbillennek a ló tùloldalàra.

Gondolok itt most a Ronaldos viccekre, a mèmekre vagy a hazànk elleni portugàl drukkerekre, akik annyira bíztak abban, hogy megverik a magyarokat szerdàn. (holott õk is magyarok).


Èn egyàltalàn nem szeretem a focit, sem az ezzel jàró felhajtàst.

A magyar vàlogatott szerintem jó formàban van, elismerem a sikereiket, de a szurkolókat sokszor már nagyképünek tartom, nem kell azért elszàllni, az sosem jelent jót.

Termèszetesen, amikor megkèrdezik, hogy kinek drukkolok, akkor mondom, hogy a magyaroknak, ez termèszetes ès a kèrdezövel együtt nem is èrtem az olyat, aki nem így tesz.


Ez olyan pl, hogy egy anyànak is mindig a sajàt gyereke az elsõ, mindegy, hogy mit csinàl: focizik, tàncol, ènekel stb.

Nem màsok miatt megy el az elõadàsra ès nem màs nevèt kiabàlja.


Persze mindenki annak drukkol akinek akar, de nekem ez akkor is erõs, hogy van aki kèpes mèg akkor is Ronaldózni, amikor a magyarok is kint vannak ès foggal körömmel harcolnak a pàlyàn.


Termèszetesnek kène lennie, hogy mindenki a magyarok mellett àlljon.

Habàr nekem sok most, ami az orszàgba megy ès jópàr embertõl ès poszttól a falat kaparom. (pl vandàlkodàsok, nagykèpüsèg, divatdrukkerek stb.)

De ettòl függetlenül tudom, hogy vannak igazi szurkolók is, akik màr règóta vàrtàk ezt a pillanatot, az olyanoktól semmikèppen nem akarom elvenni a remènyt, a kitartàst, õk azok, akik tènyleg hisznek a vàlogatottban.

2016. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
ha az a kapufa bement volna vertük volna 4-3-ra a portugált
2016. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!