Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tehetnek hogy ovjam egy...

Mit tehetnek hogy ovjam egy licsit a terdem?

Figyelt kérdés

focizok, mellete meg eleg sokat edzek es neha mar erzem h mintha mar nem lenne 100 %os.

talpbetet ,vmi fasli, kenocs, bogyo vagy ha tudtok barmit ami segitene nagyon jol jonne


2010. máj. 6. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Van túlsúlyod?
2010. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sztem nincs bar kicsit lehetnek szalkasabb.

170 centi/65-67 kg

2010. máj. 6. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem sok. Vegyél egy gyógyászati segédeszközboltban gumis térdszorítót, és sportolj abban, segít kímélni.
2010. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a-a, én már láttam ilyet,barátom is focizik már jó 8-9 éve és neki is most fájt a térde de nem akarta ott hagyni a focit ezért nem nagyon érdekelte,és most?!

1 hétig nem bírt szinte járni mert egyszerűen annyira tönkre ment a térd kalácsa meg az ízületei.Most pedig gyógytornára jár meg kenegeti állandóan és közbe még rohadtul fáj neki,úgy ,hogy néhány hétig le kellet állni a focival.Én is azt tanácsolom ,hogy ameddig még nem késő pihentesd a lábad és nem lesz baj.

2010. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!