Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Annyira megalázó volt. Mit...

Annyira megalázó volt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

sziasztok, 16L vagyok. van táncóránk , most vezették be.

keringőzünk, és hát mit ne mondjak nagyon bénán csinálom. konkrétan én vagyok a legbénább az összes csaj közül. össze vissza botorkálok. soha nem kér fel fiú, mindig a tanár visz oda valakihez. múltkori órán nem voltam, és hát nemtudtam hogy mit csináljak. egy srác le is cserélt, páran kinevettek. annyira megalázó volt, azthittem ott bőgöm el magam. nem vagyok sem olyan ronda vagy kövér, hogy ezért, normális súlyom van, de szerintem a bénaságom miatt.

egy héten 2 óra van suliban kötelező és jegyet kapunk. mit csináljak h ne legyek ennyire béna? hogy gyakorolhatnám? nagyon neki vagyok keseredve és szégyellem magam..


2011. okt. 7. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a legfontosabb, hogy ne gondolj arra, hogy "béna" vagy. Ez csak leblokkol. Koncentrálj inkább a lépésekre.

Ha nem érzed jól magad feszült vagy, akkor nem is lesz jobb a helyzet. Lehet, hogy nem is vagy ügyetlen csak másra figyelsz nem pedig táncra.

You Tube-on van egy halom oktató videó. Nézd meg őket otthon gyakorold. Így magabiztosabb leszel az órákon ami ilyenkor sokat segít. A másik meg, hogy nem vagyunk egyformák nem lehet mindenki mindenben jó. Lényeg, hogy a saját tudásodnak megfelelően csináld a dolgot. Érezd jól magad mert végülis ez a lényeg nem ?

2011. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha vonzó lennél, felkérnének így is. Tehát valami más is lehet. De hogy lényegi választ adjak:

http://www.youtube.com/watch?v=z__p04uBJsI

például.

2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
tánc az csak tánc hujeség az egész:)
2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ha pedig mégis hibázol, és a többiek kinevetnek, nevess velük. Fogd fel humorosan, és mellette persze gyakorolj!!! Hajrá! :)
2011. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én szívesen gyakorlok veled!:D most készülök szalagavatóra.

;)

18/F

2011. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

amúgy szerintem az elég nagy bunkóság,főleg a fiúktól,h kinevetnek egy lányt....

nálam nem ez a szokás...

2011. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. okt. 7. 19:29
 8/11 lee12 ***** válasza:
vmg érd 9. évfolyam?
2011. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nem tudok neked privit írni, írj nekem vagy írd le ide az emailed, és akkor válaszolok !!
2011. okt. 8. 11:21
 10/11 lee12 ***** válasza:
mind1 :D de gondolom eltaláltam:D
2011. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!