Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen cseleket tudnék alkalma...

BrekiX kérdése:

Milyen cseleket tudnék alkalmazni gyors futás közben? Foci

Figyelt kérdés

Olyan cselekre gondolok,mint pl. biciklicsel,elhúzás.. Tehát sprintelsz,és hirtelen szembe jön egy védő de jönnek mögötted is. Ilyenkor milyen cselet tudnék kivitelezni? (Lehetőleg könnyűeket írjatok,mert nem vagyok egy Messi :D )

Videókat is szívesen várok! (Biciklicselről nem találtam jó videót,arról is szívesen néznék(nem tudom az angol nevét a cselnek))



2017. márc. 18. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Step over angolul a biciklicsel.

Szerintem nagy sebességnél az általad említettek mellett ami nagyon hasznosak, és egyszerűek, azok a testcselek. Kilépsz/testtel bemutatod, mintha egyik irányba elindulnál, aztán ellentétes lábbal eltolod másik irányba a labdát, és mész vele tovább. Lendületből könnyen megcsinálod az irányváltást, a veled szemben lévő védőnek meg nem tud annyi idő alatt irányt váltani, ha elmozdul a testcselre.

2017. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!