Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a szombati VB-sele...

Szerintetek a szombati VB-selejtezőn mit játszunk Portugália ellen?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy kikapunk, de szerintem egy döntetlent ki lehet hozni a meccsből. Mi a véleményetek? Kezdőcsapatra mi a tippetek? Köszi a válaszokat. Hajrá magyarok!

2017. márc. 23. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2-0 vagy 3-0 lesz,otthon megesznek bennünket Ronaldóék.
2017. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mondod? :)
2017. márc. 23. 18:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekik sokkal jobb labdarúgóik vannak.
2017. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
27%
hát én azért egy centet se tennék egyetlen kimenetelre sem. minden meccs három esélyes
2017. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
3:1
2017. márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
9-0 nekik
2017. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Francokat...kár,kár...

Papírom jobbak,de füvön játszák a meccset.!!

Miért lennének jobbak? Mert híresebbek?Szinte végig döntetlent játszottak az EB-n is...

Min.egy döntetlen de kikapni nem fogunk.

Az tény ,hogy pár jó labdarúgónkat be sem hívtak,vagy megbetegedtek de ez alatt a pár nap alatt összeszoktak!!

Miért "Ronáldóéktól" mindig?? Attól,mert híres lehet rossz napja,pláne ha be vág megint egy olyan hisztit mint nyáron....

Jesszuss ...ti aztán baromira a Magyarok pártján álltok.Én helyetekben szégyelném magam sok károgó.

Egy döntetlent kihozunk.De miért legyen döntetlen ha győzhetünk is? :)

Ria Ria Hungária.

(Remélem a Lengyel bíró kicsit elnézőbb lesz velünk)

2017. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló! Teljesen igazad van. ;)
2017. márc. 24. 16:20
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha bizakodó szurkolóként nézem, akkor minimum egy ikszet kihozunk, de a győzelem is lehetséges. Ha reálisan nézem, akkor kapunk egy hármast, talán lövünk egyet, hazajövünk egy 3-0/3-1 eredménnyel. Akármi is lesz, a lényeg, hogy legyen a meccsen minimum 3 gól, mert azt nagyon megbombáztam tippmixen. :D a többi nem érdekel.. Ha kikapunk legalább nem kapkodja el a sok divat köcsög a jegyeket az itthoni meccsekre azt tudok menni.
2017. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Miért lennének jobbak? Én arra alapozom, hogy klasszisaik vannak, hogy nem látok túl sok esélyt arra, hogy gólokat tudjunk nekik rúgni, az EBn is hiába a 3 gól, azt nem érdemes elvárni máskor, és sokat mutat, hogy mindig vissza tudtak jönni. Most is jó formában vannak, akikkel mi szenvedtünk, azokat 5-6 gólokkal is kitömték, Feröert is rendesen beárazták, akit mi már lassan nemzetközi szintre emeltünk itt, mert annyit bénázott ellene a válogatott. Otthon is vannak, simán rúghatnak nekünk 2-3 gólt. Nehéz megtippelni, nem látom be előre mik lesznek a kulcspontjai a meccsnek, a portugálok hajlamosak voltak minimumra játszani az EB-n, viszont mostanában elég szépen arattak, én ezért tippeltem 3-1re, de lehet egy kevés gólos 1-0, 2-0 lesz mondjuk. Talán egy Xre jók lehetünk, de többre nem sok esély van szerintem. Ez nem pesszimizmus, ezt a realitás miatt mondom, én így látom.
2017. márc. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!