Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a szombati VB-sele...

Szerintetek a szombati VB-selejtezőn mit játszunk Portugália ellen?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy kikapunk, de szerintem egy döntetlent ki lehet hozni a meccsből. Mi a véleményetek? Kezdőcsapatra mi a tippetek? Köszi a válaszokat. Hajrá magyarok!

2017. márc. 23. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Klasszisok alatt értem azokat a játékosokat, akik a legmagasabb szinten is a legszűkebb elit tagjai. Ilyen náluk Bernardo Silva, Raphael Guerirro, André Silva, C. Ronaldo, Joao Mario akár a két belsővédő Fonte, Pepe, és még lehetne sorolni, csak most azokat mondtam akik úgy tudom biztos játszanak és tényleg kiemelkednek.


Nálunk ezzel szemben... Szalai most egész jó formába lendült, Nagy Ádám, Lang Ádám, meg persze van egy nagyon jó kapusunk, Gulácsi. De most így hirtelen mást nem is tudnék kiemelni. De ők is annyira, hogy a topligákba, Lang és Nagy ugyan kezdők, de mind2en egy azon belül középgyenge csapatnál, Szalai pedig jó csapatnál, de viszont csak csere, vagy még az se (mostanában egész sokat játszott). Persze még van itthon egy-két tehetség, meg jó képességű, van külföldön is néhány, kisebb ligákba, Kádár, Bese, Kalmár stb. de ők már nem az a szint. És a portugáloknál még mindig olyan neveket hagytam ki, mint Quaresma, Renato Sanches, André Gomes.


Oké, hogy ez papír szerintetek, de ez nem úgy működik, hogy kiáll két csapat egymás ellen, és akkor ez eltűnik, nagyon is ott van az a hátrány, amit ezeknek a játékosoknak a képességei, tudása, edzettsége takar. Abban bízhatunk, hogy a válogatott meccsekre nem készülnek annyit a csapatok, nekünk pedig elég jó edzőnk van, és mentálisan is erős most a válogatott, elhisszük, hogy bárkit legyőzhetünk, ami jó. Persze, hajrá magyarok, remélem nyerünk, de nem leszek felháborodva ha nem, mert tudom, hogy más szint a két csapat. A portugál foci sose volt gyenge, de most megint kezdenek visszajönni a tehetségeikkel, pont jól jött nekik ez az eb győzelem is, ez a keret sajnos ott van, ha nem is a legszűkebb mondjuk 8-as elitbe, de közvetlenül utána viszont már igen.

2017. márc. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
4:0 (vagy akár még nagyobb zakó).
2017. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
3-0... Nem baj az, Európa bajnok csapat, nem szabad elkeseredni ennyi a különbség sajnos. Dolgozni kell, hogy a szintjükre kerüljünk. A VB úszott, de nem szabad telhetetlennek se lenni. Nem lesz itt baj.
2017. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Végül kiderült, hogy sajnos mégsem voltam pesszimista. Mondjuk én egy szorosabb meccset vizionáltam, valami olyasmit, ahol kialakul egy 2-1, megyünk az X-ért, és úgy kapjuk meg a 3.-at. Ez sajnos túl sima volt, de sok volt a hiányzó, kicsit szokatlan volt a válogatottnak ez az átszervezés, és tényleg jobbak a portugálok... C. Ronaldo nagyon jó játszott, de ahogy mondtam, nem csak ő, A. Silva, R. Guerriro és az egész csapat elég magas szinten játszott. Nincs szerencsénk, sajnos Svájc és Portugália is az a szint, amit már nem tudunk elkapni, úgy gondolom, jobb lett volna egy szlovákok, görögök, izland, ukrán stb. Az a baj, hogy ezek a válogatott meccsek csak a kicsúcsosodása a dolgoknak, az év 365 napjába kéne jónak lenni, azzal, hogy nevelünk olyan játékosokat, akik reálisan fel tudják venni a harcot ezekkel a focistákkal. Nem egy nap kell elhinni, meg odatenni magunkat, ahhoz hogy előrelépjünk. Azon az Ebn kimaxoltuk magunkat, ez már akkor is látszott, nem várható el több ettől a válogatottól, nincs meg ahhoz a nyersanyag.
2017. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!