Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire költséges elkezdeni...

Mennyire költséges elkezdeni teniszezni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és csak hobbi szinten szeretném elkezdeni,mert már rég óta vonz.Mennyibe kerülne kb egy közepes teniszütő,teniszcipő,tenisz öltözet (vagy kell egyáltalán külön venni,vagy megfelelnek a jóga nadrágok is?) és a teniszedző?

És mennyi ideig kéne járjak edzőhöz,hogy annyira megtanúljak,hogy másokkal is tudjak valamennyire teniszezni?



2017. ápr. 9. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a cipotol vagy ruhatol fogsz tudni teniszezni. Egy ütö kell es az oktatást fizetni, ennyi. Én így kezdtem és más tanulokkal gyakoroltunk.
2017. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy normalis teniszuto körülbelül 40000Ft.

Ha salakon játszanal ahhoz külön kell venni cipőt az kb 20000Ft. Bármilyen ruhában teniszezhetsz, de vannak külön olyan ruhák amik erre a sportra vannak kitalálva. Egy edző ara teljesen változó 3000-6000Ft korul van egy ora. Nem tudom pontosan mennyi ido alatt tudsz ugy megtanulni játszani, hogy legyenek labdamenetek is, ez teljesen egyentol függo, de sztem max ket ev ha rendszeresen jársz edzeni.

2017. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!