Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan legyek nyugodtabb?

Hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés
Ha veszítek egyfolytában idegbeteg leszek.. Ha nem siekrül valami, akkor is idegbeteg leszek, és nem is kicsit. Sokan mondják rám, hogy idióta vagyok. És ugye ha ideges vagyok akkor nem lehet javítani, hanem inkább rontani.. Nagyon idegbeteg vagyok ilyenkor. Mit tehetnék? Sportpszichológus?

2017. júl. 3. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Apád helyében szétvernélek..
2017. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem sportpszichológus. Vagy pszichológus, de az lehet, hogy hosszú távon távolítana a sporttól (pl. "megtanulnád", hogy úgy is lehet kiegyensúlyozott az ember, ha nem ő a legjobb stb.)
2017. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég sima pszichológus is. Ez gyakori pszichológiai jelenség, sokaknál már ovis korban kijön ez. Olyan sokáig nem leszel távol a sporttól, mert tudsz mellette járni.
2017. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy,hogy hány éges a kérdező! 10-14 éves kor körül igen vehemensek az érzések,a pubertás közrejátszik. Kell idő,hogy csillapodjon.

Ellenben ha felnőttről van szó, akkor pszichológus vagy egyszerűen ne játszon.

2017. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb már?
2022. nov. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!