Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen késő elkezdeni...

15 évesen késő elkezdeni teniszezni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod. Teniszezni bőven megtudsz tanulni.
2017. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig versenyző szeretnél lenni, akkor nincs jó hírem. Ennyi idősen már nagy előnyük van a többieknek, akik 6-7 éves koruk óta napi 4 órát teniszeznek. Szóval ha 15 évesen akarsz tenisz karriert befutni, akkor nincs sok esélyed.
2017. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végül is nem, de Wimbledont már nem fogsz nyerni.
2017. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
el lehet kezdeni. van olyan hires focista is aki 16evesen kezdte el azt a sportagat.
2017. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha profi teniszező akarsz lenni akkor igen elég késő. Én olyan 3-4 éve járok heti 1-2 órát. Viszont profi sem szeretnék lenni. De ha neked annyi erőd van hogy eljárj heti 6-7-szer kb. 2-3 órát és csak akkor hagysz ki edzéseket amikor valami nagyon fontos programod van akkor még elérheted Babos Timi szintjét! ( Remélem sikerrel jársz mert Timi nagyon ügyes)

Ui.:légy kitartó az álmaid mellett!

2017. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A Tengerész ***** válasza:
100%
SOHA nem késő elkezdeni semmit! Viszont tudatában kell lenned, hogy aligha lesz belőled világklasszis (bár ki tudja, még az is megtörténhet). Az amúgy millióból is csak egyből lesz még ha pelenkásan kezdte is. Szóval ha kedved van csapj bele! Én pl 71. szülinapomra kaptam a lányomtól egy harmonikát, mert mindig szerettem volna harmonikázni, de mindig volt valami fontosabb. A lányom azt mondta, "Apu mostmár ráérsz". TUDOM, hogy ilyen https://www.youtube.com/watch?v=kA3L7x7t2mI virtuóz már nem lehet belőlem, de ha úgy halok meg, hogy nem tudok JÓL játszani nagyon mérges leszek. És azóta eltelt egy év és gyorsan haladok, pedig vén fejjel háromszor olyan nehéz tanulni mint a te korodban. Szóval csapj bele és soha ne feledd el "öreg az akinek nincsenek tervei". Függetlenül attól hogy hány éves. Sok szerencsét!
2017. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

15 évesen még nagyon fiatal vagy.

Ha van hozzá érzéked még behozhatod azokat is akik hamarabb kezdték de nem ez az ő sportjuk.

2017. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!