Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Asztalitenisszel kapcsolatban...

Asztalitenisszel kapcsolatban kérdeznék. Mi van akkor, ha valamelyik játékos úgy ér bele (úgy üt bele) az asztal felett a labdába, hogy az még nem pattant le az ő térfelén? Mi van akkor ha ugyanezt az asztal felülete feletti részen kívül teszi?

Figyelt kérdés
Tehát az első esetben a labda még nem pattant le az ő térfelén és nem tudni hogy lepattanna e, vagy sem, de beleüt. Illetve a második esetben már biztos, hogy nem fog lepattanni, mert már túljutott az asztal felületén, és akkor üt bele?

#asztalitenisz #asztalitenisz szabályok
2017. júl. 17. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol ér bele úgy, hogy nem pattant le a laszti az ellenfélé a pont.
2017. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én nem igy tudom. Sőt, rengeteg helyrol hallottam mar, hogy asztal felett hiba csak beleerni, ha csak mondjuk veletlenul belekapsz mar nem az asztal folott, es a labda utana a foldre esik (bar nem tudom ez szamit e hogy az asztalra utod-e vissza) akkor az neked pont... de ha googlebe rakeresnel sokkal gyorsabban kapnal, pontos valaszt
2017. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az asztal felett labdát érintő játékos pontot veszít, ha azt nem szabályosan

– pl. lepattanás előtt - üti vissza az ellenfél térfelére (töccs).

2017. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha az asztal felett ér bele le nem pattant/hosszú labdába,az ellenfélé a pont.

Ha a hosszú labdába nem felette ér,akkor az az övé.

2018. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!