Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik football poszt a...

Melyik football poszt a legmegfelelobb nekem?

Figyelt kérdés

Fobb tulajdonsagok:

Kb 165 cm magas..54 kg. Futasbol minimum 18 khm oraval,de maximum 28 khm oraval futok. Rugo erossegem atlagos. Ez kb 40 meter. Vedokepessegem eleg gyenge..nagyon nehezen szerzek meccseken labdat. A szereles picit jobban megy. Celozni egesz jo vagyok...magas passzaim jok es a lapos passzaim is. Futo kepessegem nem nagy..tehat hamar elfaradok (foleg ha meleg van) de akarterom segitsegevel mindig a maximalisat nyujtom. Hatvedet azert nem ajanlanam magamnak mert nagyon nem tudok vedekezni. A kozeppalyasnal rengeteget kell futni es gyorsnak lenni nagyon. Es en nem arrol vagyok hires hogy mindenkit lefutok. Csatarnak szerintem gyenge a fizikumom. Esetleg a balfuto? Vagy jobbfuto? Szerintetek?


2017. júl. 18. 20:59
 1/6 Oncsik Csaba válasza:
esetleg bal szélső elmenne neked :D
2017. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg hagyd a focit másra :D
2017. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fullback.
2017. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Valaszolonak: en is arra tudok gondolni mert mar jatszottam ott egy kisebb bajnoksagba es 3 meccs alatt adtam 2 golpasszt meg rugtam 1 golt.

2. Valaszolonak: szopjal mar le.

2017. júl. 18. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok az intelligencia megmutatkozott benned :D tényleg jobban jársz ha fel hagysz vele 😂
2017. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Tehát védőnek nem vagy jó mert nem tudsz védekezni, középpálya nem jó mert nem tudsz futni, csatár nem jó mert nincs fizikumod... Kapusnak meg kicsi vagy. Ha futni nem tudsz akkor szélen sem leszel jó... Esetleg szögletzászló, büfés, szertáros, oldalvonal, alapvonal, szurkoló lehetnél. :D A bírót meg a partjelzőt is gondoltam de az a baj azoknak is futni kell úgyhogy nem jó. :DDD Csak viccelek amúgy nehogy magadra vedd, szerintem ha élvezed meg szereted csinálni akkor csak csináld, majd megmondja az edző hogy milyen poszton számít rád, ne foglalkozz vele, az a lényeg, hogy jól érezd magad.
2017. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!