Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik poszton lehetek eredmén...

Melyik poszton lehetek eredményesebb?

Figyelt kérdés
Szóval....már többször játszottam a városi csapatban. viszont a sérülések keresztbevágták a "karrierem". Most újra el szeretnék kezdeni focizni a csapatban. Rengeteget járok a haverokkal le egyébként focizni...Na és egy elég hülye kérdésem lenne. Szerintetek melyik poszton állnám meg legjobban a helyem? 17 éves, 167 cm vagyok. Tehát alacsony. A játékstílusom: Harcias vagyok, és kb állandóan megyek...tehát hajtok mint egy gép. Régen játszottam jobb/bal szélsővédőt, és védekező közppályást. Na most a szélsővédő szerepkör is bejön viszont nem vagyok a leggyorsabb ember. Felveszem a versenyt akárkivel, de azért a gyorsabb embereket nem futom meg. Főleg nem támadásban (ami azért egy szélsővédőnek alap lenne). A védekező közép szerepkör meg azért lehet necces mert sokat kell irányítani. És így "régi-újoncként" nem tudnám irányítani a csapatot. Remélem megtalálom majd a helyem:)

2017. aug. 18. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
tök mindegy mien poszton vagy, az összes focista bejön ❤❤❤ 16l
2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Felállástól is függ. Ha 4-3-3( gondolom az) akkor a védekező középpályást nem neked találták ki, oda általában egy magas, kiváló fizikumú játékost szoktak használni, mint csatárnak vagy középhátvédnek. Vagy támadó Középpályás, vagy valamelyik szélső támadó szerintem 😃
2017. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem legyél Védekező középpályás vagy box-to-box középpályás. Ha szélső védőként ilyesmi problémáid vannak, így a szélső középpályásként vagy szélső csatárként még neccesebb lenne. Egyébként én is most megyek csak egy megyei 1-s falu u16 csapatába, ahol védekező középpályás leszek nálad pár centivel magasabb vagyok, de neked biztos 100szor jobb a fizikumod, mert nekem elég rossz...
2017. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Egyébként 4-2-3-1 a formáció, amiben játszunk.
2017. aug. 19. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejleszd a gyorsaságod, és szélsővédő,ha nagyon szeretnéd
2017. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Támadószellemű középpályás. 4-2-3-1 felállásnál egy laza szélső középpályás szerepet simán be tudsz tölteni. kb. olyat, mint ritkán Denis Suarez vagy Ivan Rakitic, esetleg Isco szokott.. persze alacsonyabb szinten. Messi is alacsony mégis játszik nem egyszer hamis 9-est. A hamis 9-es felfogású játék nállatok is bevállhat.
2017. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Védekező KP
2017. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!