Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Labdarúgás. Melyik a kedvenc...

Labdarúgás. Melyik a kedvenc csapatod, és mióta szurkolsz annak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez egy közvéleménykutatás lenne, statisztikába szeretném foglalni. Jó lenne, ha minimum 50 vagy 100 válasz jönne, és csupán annyit kell leírni, ami a kérdésben van. Köszönöm!

2017. nov. 28. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Chelsea és Schalke

A Chelsea-nek 2008 óta,a Schalke-nek 2016 óta.

2017. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Barcának 2012, a Liverpoolnak 2013 óta.
2017. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bayern München, 2014 óta
2017. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Barca, 2011 óta
2017. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bayern München, 2000 óta
2017. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dortmund és Honvéd

Én nagyon sokáig utáltam a focit, amíg tavaly márciusban apukám ki nem vitt egy válogatott meccsre. Azóta az összes hazain kint voltunk, nagyon megszerettem, de klubcsapatból nem volt kedvenc. A Dortmundra idén április körül találtam rá, nagyon szimpatikusak voltak az első perctől kezdve. Jobban utánuk olvasgattam, és egyszercsak azt vettem észre, hogy értük izgulok, nézem az összes meccsüket, fejből tudom a keretet. Ez nagyjából MÁJUS elején volt. A Honvéd... Igazából egy másik csapat meccsére akartunk kimenni, de rájöttünk, hogy az csak másnap van. Úgy gondoltuk, akkor egy másikra megyünk. Ez volt a Honvéd, az első fordulóban. Náluk nagyon tetszett, hogy közvetlenek a játékosok. Minden meccs után körbemennek, aláírnak, pacsiznak, beszélgetnek. Itt már csak a sokadik meccsen vettem észre, hogy konkrétan a futásából felismerem az összes játékost, név vagy mezszám nélkül. Ez pedig AUGUSZTUS


Bocsi, nagyon hosszú lett

2017. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Barca és Fradi

Egészen kis korom óta.

2017. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!