Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem túl nagy büntetés ez a...

Nem túl nagy büntetés ez a focistákkal szemben?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 17. 18:22
 1/4 dirtboy ***** válasza:
szerintem nem,a magyar foci meg vicc.
2018. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem. Én szeretem a focit, de a magyar focisták, így is túl jól vannak fizetve, a nyújtott "teljesítményhez" képest.
2018. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadasul a DVTK, csak 3 pontra van a 11.(kieső) helytől.
2018. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, még harmatgyenge is. Szivic éra óta lettem Diósgyőr szimpatizáns (addig nem nagyon érdekelt maga a foci se), azóta jelen követtem a csapatot amennyire tudom (nem, meccsre nem vagyok hajlandó járni, azt a színvonalat még nem érte el a magyar foci). A felemelkedéstől láttam a bukásig. Mert ez már az.

Mi a probléma évek óta? Sok a lelketlen játékost. Legtöbbjüket nem érdekli a klub, az is hidegen hagyná őket, hogyha kiesnének az NB2-be, amíg a fizetésük ugyanannyi, más nem érdekli őket. De ez még hagyján is lenne, ha minőségi játékosokat igazolnának, de Bódog is megmondta vannak olyanok, akikkel, ha szerdán edzenek, szombatra elfelejtenek mindent amit az edzésen tanultak. Így esélytelen normális eredményeket elérni bárki legyen az edző. Még, ha leszerződtetnék nyugdíjából Sir Alex Fergusont még ő se tudna ezekkel jobb eredményeket elérni. Itt olyan játékosok fordultak meg a csapatban, akik mai napig próbálják megmagyarázni, hogy nem a pénz miatt igazoltak el, hanem, mert a Kazahsztán 1. osztálya erősebb, színvonalsabb, mint a spanyol 2. osztály (igen, Elekről van szó).

A gond, hogy ezeket már ígyse tudod motiválni őket, hogy elveszed a fizetésük felét, elveszed az autójukat, stb. Ezek ennyire motiválatlan játékosok.

Bódogtól jobb edzőt ez a csapat már nem fog kapni, a vezetőségnek a seggét is ki kellett volna nyalnia Bódognak és, ha azt mondja 50 milliórt akar játékost igazolni, akkor megadni neki azt a pénzt. Csak a vezetőség híresen smucig és ők akarják állandóan szabályozni egyáltalán kik kerülhetnek szóba anyagiaktól függetlenül (Egervári megmondta ezért lépett le, mert nem akarták azokat a játékosokat leigazolni, akiket ő kért).

Ezen a Diósgyőrön már a piócás ember se tudna segíteni, ez ki fog esni a fenébe, amit meg is érdemelnek. Abban reménykedek, hogy NB2-ből is kiesnek és akkor hátha már félre lehet söpörni azokat a vezetőségből, akik ennyire alkalmatlanok rá.

2018. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!