Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a nyilatkozatokról?

Figyelt kérdés

Az illető a Red Bull Salzburg csapatában játszik és 20 éves. Az egyik bajnokin kikaptak és akkor ezt nyilatkozta: „Mi nem a Barcelona vagyunk, nem vagyunk azon a szinten. Mi csak a Salzburg vagyunk”

Aztán volt más nyilatkozata is, ami szerintem vicces. Márciusban mutatkozott be a felnőtt válogatottban és dicsérték, és akkor ezeket nyilatkozta:

„"Ha nagy formában lennék tényleg, akkor már tíz gólt lőttem volna, de nem tettem"

"A fejelőképességem nem olyan jó, mert alacsony vagyok. Kapusnak és védőnek sem lennék jó, mert oda magas emberek kellenek" (174 cm)

Majd kérdezték, hogy hogyan képzeli el továbbra a válogatottban lévő szereplését a jövőben, akkor erre: „Ha egy sérülés közbejön, akkor vége lehet az egésznek"

Nyár elején is lesznek barátságos meccsek, arról is volt szó, erre elkezdi:

"Majd akkor foglalkozom ezzel, ha tényleg ott leszek és neveznek a keretbe, de addig nem. Ha mégsem lehetek ott, akkor ott van az U21 majd Csehország ellen."


Mit gondoltok, mit érezhetett, amikor ezeket nyilatkozta? Én ilyesmi nyilatkozatokkal még nem találkoztam, elég fura. Mi jön le nektek ebből?



2018. ápr. 22. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én igazából, nem erzem olyan furának ezeket a mondatokat egy 20 éves játékostól, aki gondolom, nincs még hozzászokva, hogy újságírók kérdezgetik.
2018. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!