Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi értelme van a fociban a...

Mi értelme van a fociban a reklamálásnak?

Figyelt kérdés
Mert ha belegondoltok, hiába megy oda egy játékos, hogy "nem is úgy volt", ha azt ő már lefújta. Nem fogja ezért megváltoztatni a döntését. De talán az basz fel a legjobban, hogy mostanában már van ez a videóbíró, aki minden szemszögből látja az eseményeket, lelassítva, visszajátszva, erre van olyan hülye játékos, aki még ezután is képes pofázni.

2018. jún. 5. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A show rėsze.
2018. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Pszichológia. Ha sokszor felhívod a bíró figyelmét, hogy baromságot csinál, egy következő alkalomnál esetleg mégsem fújja be kb ugyanazt. És máris nyertél vele.
2018. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: szerintem ilyen nincs. Ha valamit nem fúj le a játékvezető, akkor azt magától teszi, nem pedig azért, mert hallgat a játékvezetőre.
2018. jún. 5. 15:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs játékosra az utolsó szó
2018. jún. 5. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi és ha egy kávé mellett megkérdezed a játékosokat, ők is ezt fogják mondani. Csak meccs közben, "felpörgött" állapotban, nem mindig a józan ész dominál.
2018. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Előző válaszoló: szerintem ilyen nincs. Ha valamit nem fúj le a játékvezető, akkor azt magától teszi, nem pedig azért, mert hallgat a játékosra."


Nem azt mondtam, hogy hallgat rá, hanem azt, hogy a döntésénél ott lesz benne, hogy "vajon biztosan igazam volt az előbb?". Ennyi sokszor elég is egy leshez, egy kisebb szabálytalanság elengedéséhez. Nem minden játékvezetőre van ugyanolyan hatással, van amelyik előbb ad rá lapot, van amelyik később.

2018. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!