Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a hobbi szinten való focizásnak, ha úgy sem kapok érte fizetést és tudom, hogy vannak nálam jobbak? 20/F

Figyelt kérdés
Megéri megvenni a cipőt, mezeket, kesztyűt stb. ha csak hetente járok focizni és nem vagyok profi?

2017. nov. 12. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? A hobbi szinten való focizás, nem feltétlenül a penzről szól, hiszen hobbi.
2017. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, aki annyira jó elhiszem, hogy focizik és szereti de ha én úgy sem leszek focista mert teszem fel nem vagyok olyan kitűnő kapus akkor még van értelme eljárni?
2017. nov. 12. 12:05
 3/6 anonim válasza:
Persze, ha szívesen csinálod, mindenképpen. Ha edzőterembe járnál helyette, arra is költenél ennyit hosszú távon, csak negyedannyira sem izgalmas kardiózni, mint rendesen focizni.
2017. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
szerintem edzeni 10ezerből is lehet otthon kb 1 évig, és lehet nem olyan izgalmas, viszont jól fogsz kinézni és lesz erőd dolgozni, hogy legyen pénzed cipőre
2017. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt nem feltétlenül arról van szó, hogy nincs rá pénzem hanem az, hogy miért szeressek focizni ha úgy sem ebből élek?

Más is mondja, hogy ma mennek focizni és milyen jó lesz, közben meg nincs semmi tétje, nem is egy hivatalos csapat csak a barátok/ismerősök és nem is kitűnő játékosok.

2017. nov. 12. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, hány tíz- vagy százezren fociznak hobbiszinten, akik nem ebből élnek? Ha téged az zavar, hogy nem kapnál érte pénzt, akkor nem hobbi szinten akarsz focizni. Van akinek a bélyeggyűjtés a hobbija, ő sem kap érte fizetést. Ezért hobbi...
2017. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!