Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadtam a VBn arra, hogy...

Almamag22222 kérdése:

Fogadtam a VBn arra, hogy Panama rugja a legkevesebb golt. Mi tortenik ha tobb csapat is 0 golt rug mondjuk?

Figyelt kérdés
Megkapom a nyeremenyt vagy visszaadjak az osszeget?

2018. jún. 20. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Szaúd-Arábiára kellett volna tenned. Amúgy fogalmam sincs, érdeklődd meg a fogadóirodánál.
2018. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrPifta ***** válasza:
74%
Megnézheted, jött-e a számládra pénz, avagy "vesztett" a kimenetel
2018. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vesztesz a fogadáson, mert nem Panama rúgta a legkevesebb gólt. Gyakorlatilag arra fogadtál, hogy mindenki fog rúgni legalább 1 góllal nagyobbat, mint amennyit Panama rúg. Ezzel ekvivalens a fogadás szövege.
2018. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Mivel eddig 13 csapat is 2 gólos, és Panamának már nincs több mérkőzése, így biztos hogy nyertél valamekkora összeget.

Ha több csapat is ugyanolyan eredményt ér el (ezesetben ugyanannyi gólt szerez) akkor a Szerencsejáték Zrt holtversenyekre érvényes szabálya lép életbe!

Ennek a szerencsejáték.hu oldalon bővebben utána olvashatsz. A nyereményed függ a feltett össtegtől, illetve hogy milyen nyereményszoró volt arra hogy Panama szerzi a legkevesebb gólt és hogy hányan lesznek holtversenyben. Ha ilyen sokan maradnak 2 golosak , akkor sajna jó eséllyel a feltett összeget sem nyered vissza sajnos :(

Remélem segítettem!

2018. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!